Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 30. května 2016 a svátek má Ferdinand.

„V kůži vlka“ - kompletní čtyřdílný film z festivalu Expediční kamera uvede Kino 99

 „V kůži vlka“ - kompletní čtyřdílný film z festivalu Expediční kamera uvede Kino 99
 
Publikováno: 17.4.2014, Aktualizováno: 15.4.2014 v 16:00
Rubrika: Kultura

Kino 99 nabídne kolínským fanouškům festivalu Expediční kamera kompletní čtyřdílný film V kůži vlka po stopách Čingischána, který patří mezi nejúspěšnější snímky v dějinách tohoto objevitelského festivalu. Promítnutý bude na pokračování v pátek 18. a v sobotu 19. dubna vždy od 20 hodin.

Diváky čekají každý den dva díly cyklu (2x45 minut) za cenu 50 korun. Tvůrcem epopeje je australský dobrodruh Tim Cope, který ve stopách Čingischánových hord táhnul z Mongolska přes Střední Asii až do Evropy. Se svým koněm překonal stepi, pouště i hory. Spatřil a nafilmoval nádhernou krajinu, kterou dodnes obývají drsní, ale často také velmi pohostinní lidé. Mnozí z nich žijí stále se svými koni či velbloudy kočovným způsobem života. Film byl oceněn na řadě zahraničních festivalů.

Příběh, jaký v kanceláři nezažijete. Australský dobrodruh Tim Cope se vydal na neskutečně dlouhou a dobrodružnou cestu ve stopách Čingischánových hord. Uvidíte v Kině 99 ve dnech 18. a 19.dubna. Každý den dva díly.
Foto: Foto z filmu
Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM