Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 10. prosince 2016 a svátek má Julie.

2.NHL: I ve druhém zápase play-off kolínští Kozlové soupeře vytrkali

Publikováno: 11.3.2014

V neděli 9.3. sehráli Kolínští Kozlové odvetný zápas play-off tvrtfinálové série II. NHL Západ.. I na hřišti soupeře byli úspěšní a na zápasy tedy vedou 2:0.Třetí zápas se hraje v úterý 11. března od 18.07 hodin v Kolíně, případný 4. duel ve čtvrtek 13. března od 18 hodin na hřišti soupeře a případné páté utkání bude hostit v sobotu 15. března od 17.07 hodin Kolín.

HC MORAVSKÉ BUDĚJOVICE - SC KOLÍN 2:3

Kozlové i přes aktivní vstup do zápasu kupodivu prohrávali 2:0 slepenými brankami. Naštěstí Kozlové dokázali na konci první třetiny reagovat, když Malý do horního rohu trefil puk odražený od domácího obránce. Hned z první střely druhé třetiny pak Šafránek vyrovnal a v polovině zápasu pak ve hře čtyři na čtyři rozhodl Jankovský. Ve třetí třetině měli domácí drtivý tlak, vyhráli ji 16:2 na střely, ale puk do branky neprotlačili.

Branky: 9. Zahradník (Gottlieb), 15. Matějka (Lattner) - 18. Malý, 22. Šafránek (Jankovský), 30. Jankovský (Šafránek). Rozhodčí: Pražák, S. Mertl - Dančišin, J. Mertl. Vyloučení: 4:9. Využití: 0:0. Diváků: 482.

Kolín: Sejpal - Barták, Pácal, Pýcha, Holada, Muláček, Hanzl, Skokan - Valášek, Kadlec, Morkes - Ježek, Mejzr, Malý - Janovský, Šafránek, Semirád - Kočí, Zumr, Šifta.
Třetí zápas se hraje v úterý 11. března od 18.07 hodin v Kolíně, případný 4. duel ve čtvrtek 13. března od 18 hodin na hřišti soupeře a případné páté utkání bude hostit v sobotu 15. března od 17.07 hodin Kolín.

Kolínští Kozlové nají nakročeno k postupu. V play-off vedou již 2:0 na zápasy.
Autor článku: Redakce KP
Vánoce s kapry na tvrzi v NebovidechBetlémské světlo bude letos na VodárněRadnice nakoupí dvě hybridní vozidlaKnihovna jméno knihovníka Janíka neponese
Kalendář akcí: Prosinec