Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 4. prosince 2016 a svátek má Barbora.

Ani tři vyhrané čtvrtiny nestačily kolínským basketbalistům na výhru. Podlehli Prostějovu i podruhé

Publikováno: 18.4.2014 v 15:00

I ve druhém čtvrtfinálovém zápase play-off Mattoni NBL Kolín na Prostějov nestačil a v sérii prohrává 0:2. Je tedy jediný krok od vypadnutí. V hale Spojů se před 550 diváky odehrálo utkání dvou naprosto odlišných poločasů. Ten první domácí prohráli 31:53, ve druhém zvítězili 35:25. Rozhodnutí může padnout v neděli 20. dubna na Hané

BC KOLÍN - ARIETE PROSTĚJOV 66:78
(11:34, 20:19, 20:11, 15:14

Kolín ztratil zápas hned v úvodní čtvrtině, kdy nabral manko 23 bodů. Domácí hráči vstoupili do utkání hodně špatně. Koš byl pro ně jako zakletý. Dopouštěli se množství chyb, které soupeř neomylně trestal. Ve druhé desetiminutovce Kolín přeci jenom zlepšil hru. Podařilo se mu se soupeřem srovnat krok. Z rozdílu ve skóre z první čtvrtiny ubral jeden bod.

Do druhého poločasu šli Kolíňáci se ztrátou 22 bodů. Nesložili zbraně a vrátili se do zápasu. V posledních dvou minutách 3,. části nasázeli 6 bodů v řadě a snížili na 51:64. Na začátku 4. dějství domácí inkasovali 4 body. Pak ale přišla jeho jedenáctibodová šňůra. Po koších Zuzáka, Horáka, Lewise, Ličartovského a Fielda svítil na tabuli stav 62:68. Do konce utkání zbývaly 2 minuty a 15 vteřin. Prostějov ale díky následné trojce odskočil na 9 bodů. Ličartovský ještě snížil na 64:71. Koncovka ale patřila hostům, kteří své vedení ještě navýšili.

Body Kolína: Field Richard 17, Machač David 15, Lewis Jeremy Matthew 13, Zuzák Stanislav 9, Ličartovský Štefan 8, Horák Ladislav 4.

V dalších duelech jsou blízko k postupu samozřejmě nejlepší tuzemský celek z Nymburka, který rovněž vede 2:0 na zápasy. Stejně si vedou Pardubice a Opava.

Autor článku: Redakce KP

Radost mám z reálných výsledků Bezpečného KolínaSkanzen v Kouřimi zve na MikulášeZimní stadion získal MamutaProstranství chrámu se nejspíš změní
Kalendář akcí: Prosinec