Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 26. září 2016 a svátek má Andrea.

Až ve třetím souboji, na domácím ledě, Kozlové vyhráli. Na hřištích soupeřů se jim nedařilo

Kolínští hokejisté v minulém týdnu sehráli první přípravné zápasy.

Publikováno: 20.8.2014 v 11:00, Aktualizováno: 19.8.2014 v 11:00

V úterý nejprve zamířili na hřiště celku KoBra Praha, kde prohráli 1:3 (0:1, 1:2, 0:0). V první povedené třetině ovšem skórovat nedokázali, naopak domácí se radovali z vedoucího gólu – 0:1. V prostřední části KoBra vedla už o 2 branky – 0:2. Pak snížil po Ježkově přihrávce Morkes – 1:2. Vyrovnat ale Kozlové neuměli, zatímco protivník potvrdil výhru – 1:3. Kolín hrál ve složení: Kolín: Sejpal - Pácal, Muláček, Pýcha, Skokan, Hanzl, Klíma, Barták, Fiala - Ježek, Kadlec st., Morkes - Šifta, Mejzr, Malý - Valášek, Šafránek, Zumr - Kadlec ml., Semirád, Sladký - Hlavatý.

I ve druhém duelu cestovali kolínští hokejisté ven a opět podlehli. V Jablonci nad Nisou prohráli 1:5 (0:4, 0:0, 1:1), když se rozhodlo už v úvodní třetině a znovu se prosadili pouze jednou. Za stavu 0:4 se trefil Šifta. Poražení hráli v sestavě: Moravec - Barták, Muláček, Pýcha, Skokan, Hanzl, Klíma, Chmelař, Fiala - Ježek, Sladký, Morkes - Šifta, Mejzr, Malý - Zumr, Šafránek, Valášek - Semirád, Hlavatý, Jelínek - Kadlec ml.

O sto procent lépe se dařilo Kozlům ve třetím utkání proti Kobře Praha na svém ledě v neděli. Porazili ji 6:5 po nájezdech (1:2, 3:1, 1:2). Domácí zahájili nešťastně. Až za stavu 0:2 snížil Zumr na 1:2. K obratu na 4:3 došlo během pár minut v polovině 2. části po gólech Zumra, Ježka a Valáška. Drama vyvrcholilo v posledních 5 minutách 3. dějství. Hosté dvakrát vyrovnali, mezitím dal branku Morkes. Konečný výsledek zněl 5:5 a jely se nájezdy. Vítězný gól vsítil Valášek a Kolín poprvé zvítězil. Kolín výhry dosáhl ve složení: Sejpal - Muláček, Pácal, Pýcha, Skokan, Hanzl, Klíma, Barták, Fiala - Ježek, Kadlec st., Morkes - Šifta, Valášek, Malý - Jankovský, Šafránek, Zumr - Hlavatý, Mejzr, Semirád - Ptáčník, Kadlec ml.

Čtvrté střetnutí je na programu toto úterý 19. srpna od 18 hodin na kolínském zimním stadionu. Kozlové v něm přivítají Vrchlabí. Za dva dny ve stejnou dobu hostí Kozlové hokejisty Tábora.