Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 26. června 2016 a svátek má Adriana.

Basketbalisté BC Kolín v Pardubicích hladce podlehli domácím a tudíž nebodovali

Kolínští basketbalisté nestačili na Pardubice a Ostrava jim opět o kousek utekla. Krok se soupeřem drželi jen v 1. poločase.

Publikováno: 24.2.2014 v 17:33

Mattoni NBL
BK JIP PARDUBICE - BC KOLÍN 95:72
(23:18, 17:17, 28:18, 27:19)

Hosté drželi s domácím favoritem krok 1. poločas. Do 3. čtvrtiny nastupovali se ztrátou 5 bodů. Ještě dokázali snížit na 3 body. Pak ale dění na palubovce ovládli domácí. Jejich náskok se vyšplhal až na 19 bodů. O osudu utkání bylo rozhodnuto. V poslední čtvrtce se už jen dohrávalo.

Body Kolína: Mitchell 24, Machač 19, Horák 14, Harčár 8, Field 5, Lewis 2.

32. kolo: USK Praha - Děčín 81:70, Jindřichův Hradec - Ústí nad Labem 76:88, Opava - Brno 87:62, Prostějov - Svitavy 94:66.
33. kolo: Brno - Prostějov 76:96, Opava - Ústí n. L. 94:78, USK Praha - J. Hradec 77:73, Ostrava - Děčín 83:65.