Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 25. června 2016 a svátek má Ivan.

Basketbalisté prohráli téměř o 30 bodů. Po výtečné druhé půli proti Svitavám přišel na Hané po první půlce propad

Publikováno: 3.11.2014 v 17:00

Na palubovce Prostějova se kolínským hráčům nepovedla druhá půle a podlehli domácím téměř třicetibodovým rozdílem.

NBL
ARIETE PROSTĚJOV – BC KOLÍN 103:75
(18:22, 24:25, 35:10, 26:18)

Ariete vstoupilo do utkání trojkou Marka. Hosté kontrovali hlavně z rukou pivotů Chána a Machače. Díky jejích bodů v poločase drželi Medvědi nadějné skore 47:42! Do druhého poločasu Orli doslova vletěli, zářil nejlepší hráč utkání Talley. Třetí čtvrtinu vyhrálo Ariete 35:10 a bylo rozhodnuto.
Trenér poražených Benáček po střetnutí řekl: „Nechápu, co se během přestávky stalo v kabině. Dvacet minut tým hrál dobře a pak se všechno otočilo. Nevím proč to tak bylo. Rychle jsme rezignovali. Nestalo se to poprvé. Máme přitom dostatečně zkušené hráče, kteří ovšem dělají více chyb než dorostenci. Pivoti si odvedli své, snad poprvé nám pomohla křídla. Ovšem rozehrávka nebyla dobrá. Domácí si vítězství zasloužili. Ve třetí čtvrtině nás naprosto jednoznačně přejeli.“

Body Kolína: Machač 19, Hammond 18, Chán 13, Ličartovský 12, Faifr 11, Davis 2.

10. kolo: Pardubice - Brno 87:72, Děčín - USK Praha 77:63, Svitavy - Ústí n. L. 74:80.

12. kolo: KOLÍN - Opava (so 8.11. 17:45),
13. kolo: KOLÍN - Ostrava (st 12.11. 17:45).