Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 1. června 2016 a svátek má Laura.

Basketbaloví Medvědi z Kolína v Prostějově ostudu neudělali. Rvali se statečně a prohráli jen o 8 bodů

V sobotu sehráli kolínští basketbalisté před televizními kamerami úvodní zápas čtvrtfinále play-off Mattoni NBL. Velkému favoritovi na postup se 3 minuty před koncem přiblížil na 7 bodů. Více mu ale obhájce stříbrných medailí nedovolil. Pro kolínské hráče to bylo letošní nejlepší utkání na palubovce Prostějova. Ve čtvrtek 17. dubna bude v kolínské hale Spojů k vidění druhý čtvrtfinálový zápas, který začne v tradiční čas v 17.45 hodin.

Publikováno: 14.4.2014 v 15:00

ARIETE PROSTĚJOV - BC KOLÍN 89:81
(22:16, 26:20, 25:28, 16:18)

V necelé polovině 1. čtvrtiny Kolíňáci přišli o svého rozehrávače Djukanoviće, který se zranil a zápas potom sledoval pouze z lavičky. Po první desetiminutovce Kolín ztrácel 6 bodů a o stejný počet bodů narostlo jeho manko i ve 2. části. Druhý poločas zvládli hosté mnohem lépe. Začátek tomu ale nenasvědčoval. Za dvě a půl minuty vedli domácí 54:36. Za dalších 5 minut svítilo na tabuli skóre 71:52. Závěr čtvrtiny patřil Kolínu, který nasázel 9 bodů v řadě. Opíral se hlavně o hru Ličartovského a Machače.

Poslední čtvrtina začínala za stavu 73:63 pro Hanáky. Hned v úvodu kolínští hráči nevyužili šanci snížit ztrátu, když neproměnili 3 trestné hody. Domácí naopak své vedení navýšili až na 15 bodů. Kolíňáci díky šestibodové šňůře stáhli na 75:84. Tři minuty před koncem Machač proměnil 2 trestné hody a upravil na rozdíl 7 bodů. Závěr utkání si Prostějov s přehledem pohlídal a žádné drama nepřipustil.

Body Kolína: Machač David 19, Ličartovský Štefan 18, Lewis Jeremy Matthew 13, Zuzák Stanislav 12, Sýkora Martin 7, Horák Ladislav 6, Field Richard 3, Harčár Pavel 3.

Do Kolína zavítá letošní čtvrtfinálové utkání ve čtvrtek 17. dubna. Začátek je tradičně v 17:45.
Autor článku: bckolin.cz

Středočeský kraj poskytne peníze na opravy střech pro skanzen v Kouřimi Změní se kolínská prameniště? Projekt bude stát 30 miliónů korunV rámci Kolínského kulturního léta 2016 zahraje i slovenská kapela No NameTrasa kolínskéTřináctky má licenci, zahájí provoz 1. června
Kalendář akcí: Červen