Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 10. prosince 2016 a svátek má Julie.

BC Kolín porazil dalšího slabého protivníka NBL, rozhodla třetí čtvrtina

Kolínští basketbalisté po výhře nad Brnem dosáhli druhého vítězství v řadě.

Publikováno: 16.10.2014 v 13:00

NBL

BK LIONS JINDŘICHŮV HRADEC - BC KOLÍN 85:90 (25:17, 24:24, 13:27, 23:22)

Domácí měli slušný nástup a po 7 minutách vedli 16:7. Po dalších dvou minutách vedli už o 11 bodů. Vyšší náskok si ale už nevypracovali. Ve 2. čtvrtce Kolíňáci hru vyrovnali a do druhé poloviny ztráceli pouhých 8 bodů. Rozhodnutí přišlo ve 3. části. Jak popsal web domácích Lvů: „Velká škoda, zvlášť po přístupu hráčů do druhého poločasu. Hráči přistoupili zcela nekoncentrovaní, nikdo neběhal a Kolín trestal. Za 5 minut hry jsme přidali pouze 5 bodů oproti 10 soupeře a začínalo se od začátku. Ale ani tato rána nás neprobrala a Kolín se v 28. minutě po trojce Ličartovského dostal do vedení 5 bodů! Výborně hrající Autrey sice snížil, závěr však patřil hostům a Sýkora trefil šťastnou střelu z půlky v poslední sekundě útoku“.

Hosté šli do posledního dějství se šestibodovým vedením. Jenže Jindřichův Hradec dokázal dění na hřišti otočit na 82:81 v jeho prospěch. K výhře však utkání nedotáhl a ze 2 bodů se nakonec radovali hráči kouče Benáčka. Jeho tým se už probojoval na 10. místo ve 12členné tabulce. Body Kolína: Ličartovský Štefan 20, Hammond Bryan Nicholas 18, Chán Aleš 14, Vocetka Michal 10, Field Richard 9, Horák Ladislav 9, Sýkora Martin 5, Moravec Luboš 3, Machač David 2.

V sobotu 18. října přijede do haly Spojů dosud neporažený klub z Pardubic. Duel začíná tradičně v 17:45.

Autor článku: Michal Černý

Radostný advent s Otevřenou ulicíSpolečenský život čmeláků a švábůKnihovna jméno knihovníka Janíka neponeseStoku proti záplavám stále budují
Kalendář akcí: Prosinec