Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 27. srpna 2016 a svátek má Otakar.

Další dvě výhry, ale i prohry volejbalistů Kolína. Porazili Dobříš, prohráli se Zručí nad Sázavou

Publikováno: 2.4.2015 v 8:00, Aktualizováno: 31.3.2015 v 8:00

To je jízda: volejbalisté kolínského „áčka“ vyhráli už šestý zápas v řadě Středočeského přeboru I. třídy. Škoda jen, že už jim sezóna o tomto víkendu končí - před sebou už mají jediný zápas s první Zručí nad Sázavou. A právě zde kolínští volejbalisté našli dalšího jarního přemožitele, s kterým neuhráli jediný set.

SK VOLEJBAL KOLÍN A – KV DOBŘÍŠ
3:1 (21, –20, 18, 18)

Dobříš byla těžkým soupeřem, vždyť v tabulce jí před tímto dvojutkáním patřilo třetí místo. Kdyby plně bodovala, posunula by se dokonce na druhé. Povzbuzen úspěchy z předchozích čtyři zápasů nastoupil Kolín sebevědomě. Od začátku měl velmi dobrou přihrávku podání a razantní servis, takže hosté museli útočit především z hlavního kůlu, a nemohli kombinovat. Ve druhé sadě Kolín vyrobil několik chyb a Dobříš si pomohla třemi esy - srovnáno na 1:1. Ve třetím a čtvrtém setu domácí Dobříš jednoznačně přehráli.

Sestava: M. Strnad, J. Kopecký, J. Nutil, M. Kočí, M. Tomíšek, A. Blažek, libero S. Havel. Střídačka: Rohla, Pejša, Kočí, Bartoš

3:2 (-19, –22, 21, 26, 17)

V odvetě sice Kolín vyhrával o pět bodů, pak ale jakoby propadl sebeuspokojení. Začal chybovat, špatně bránil soupeřovy smečaře a také na přihrávce padaly procenta úspěšnosti strmě dolů. Soupeř tak pro sebe získal dva sety po sobě. A mohlo být ještě hůř: ve třetí sadě vedla Dobříš o pět bodů, ale po několika úspěšných blocích Kolín vývoj setu zvrátil. Ve čtvrtém měla Dobříš dokonce několik mečbolů, ale Kolín je odvrátil a vyhrál. V tie-breaku se bojovalo o každý míč, nakonec nejtěsnějším rozdílem zvítězil Kolín po útoku dobříšského smečaře do pásky.