Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 8. prosince 2016 a svátek má Květoslava.

FK Kolín konečně v klidu vyhrál a udržel prvenství. Naopak Český Brod vyšel doma naprázdno

Kolínští fotbalisté zaznamenali důležité vítězství, neboť i jeho největší soupeři nezaváhali. Naopak Český Brod neměl proti favorizovanému sokovi naději.

Publikováno: 29.4.2014 v 15:00, Aktualizováno: 28.4.2014 v 12:00

ČFL
FK KOLÍN – TJ JISKRA DOMAŽLICE 3:0 (1:0)

Úvod mohl být pro domácí tragický, ve 2. Bezděk běžel sám proti gólmanovi Čižinskému, ale neuspěl. Za pár okamžiků pálil z „voleje“ domácí Jelínek těsně vedle. I v následujících minutách měli Kolínští navrch, postupně však šance spálili Štoček a Jelínek. Branky se domácí dočkali ve 30., kdy se parádně trefil Nešpor – 1:0. Zvýšit skóre mohl před koncem 1. poločasu Štoček, jenž hlavou zamířil do odkryté části hostující svatyně, ale obránce Domažlic druhý gól stačil odvrátit. V 54. neproměnil Štoček další vyloženou šanci. Po minutě to však přišlo, Stejskal předvedl báječné sólo a zvýšil na 2:0. Poslední branku utkání vsítil v 68. umístěnou ránou Michálek – 3:0. V 81. měl čtvrtou trefu na kopačce Jelínek, jenže orazítkoval pouze tyč. Diváci: 230.

Sestava Kolína: Čižinský – Čapek (70. R. Biško), J. Biško, Šourek, Nešpor – Jelínek, Mar. Sedláček, Mich. Sedláček (86. Kafka), Michálek (75. Tvrzník), Stejskal (81. Fidrich) – Štoček (77. Horák).

25. kolo: Kunice – Čáslav 1:3, Štěchovice – K. Vary 2:1, H. Měcholupy - Roudnice n. L. 0:0, Sparta Praha B - FC Chomutov 4:1, Strakonice - Admira Praha 2:2, Meteor Praha - Jirny 0:2, K. Dvůr - Zápy 2:1, Chrudim – Převýšov 2:1.

26. kolo: Čáslav - KOLÍN (ne 4.5. 17.00).

DIVIZE B
SK ČESKÝ BROD – FK SLAVOJ VYŠEHRAD 1:3 (0:1)

Hosté od začátku přesvědčovali, proč bojují o nejvyšší příčku a vytvářeli si nadějné pozice. Gólu se dočkali ve 33., kdy otevřel skóre Ansuma – 0:1. Zbytek branek si oba týmy nechaly na 2. půli. V té se domácí polepšili a i oni si vypracovali pár slušných možností. Jenže branky dosáhl v 65. Macháček – 0:2. Jiskřičku naděje vykřesal v 80. Marčík – 1:2. Místo vyrovnaní se však dočkali v 90. pojistky Ansumy – 1:3. Diváci: 150.

Sestava Č. Brodu: Gabriel – Kryštof, Kozák, Marek, Šmejkal (66. Marčík) – Mlejnek, Moravec, Walter, Vobořil, Müller – Šťastný.

23. kolo: Motorlet Praha - Aritma Praha 1:0, Úvaly – Louňovice 0:2, Lovosice – N. Bor 4:1, LoKo Chomutov - Litol 4:1, Neratovice - Štětí 0:3, Brozany – Kladno 3:0, Souš – Žatec 1:0.

24. kolo: Louňovice – Č. BROD (ne 4.5. 17.00).