Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 28. srpna 2016 a svátek má Augustýn.

Fotbalisté FK Kolín prohráli gólem z poslední minuty, přesto vedou. Jejich pronásledovatelé totiž také klopýtali

Publikováno: 8.4.2014 v 10:00, Aktualizováno: 7.4.2014 v 10:00

Kolínští fotbalisté i přes prohru neopustili vedoucí pozici, neboť jejich konkurenti rovněž neuspěli.

ČFL
SK VIKTORIE JIRNY - FK KOLÍN 1:0 (0:0)

Jirny byly lepším týmem, zatímco první celek tabulky nedokázal za celých 90 minut vážněji ohrozit jejich svatyni. Hosté mohli inkasovat už v 15., kdy chybu v kolínských zadních řadách vystihl Vitus, ale ve finále netrefil odkrytou branku. Rozhodující chvíle přišla v 90., kdy vítězný gól vsítil Hájek – 1:0.

Sestava Kolína: Čižinský – Čapek, J. Biško, R. Biško, Nešpor – Mar. Sedláček (86. Šourek), Jelínek, Michálek, Mich. Sedláček, Stejskal (77. Horák) – Štoček.

22. kolo: Čáslav - Převýšov 0:0, Zápy – Domažlice 1:2, Admira Praha - Chrudim 1:0, FC Chomutov - K. Dvůr 3:0, Roudnice n. L. - Meteor Praha 3:0, K. Vary - Strakonice 1:1, Kunice - Sparta Praha B 3:0, Štěchovice - H. Měcholupy 0:0.

23. kolo: KOLÍN - Zápy (ne 13.4. 16.30).