Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 26. srpna 2016 a svátek má Luděk.

Fotbalové výsledky od Divize po IV. třídu. Český Brod ani tentokrát nebodoval

Fotbalové výsledky od Divize po IV. třídu. Český Brod ani tentokrát nebodoval
 
Publikováno: 31.10.2014 v 11:00, Aktualizováno: 30.10.2014 v 11:00
Rubrika: Sport

Divize C
FK DOBROVICE - SK ČESKÝ BROD 2:0 (0:0)

Jak napsal web domácího oddílu, hosté předvedli bojovný výkon a v první půli měli dokonce víc gólových šancí. Pak ale přece jen rozhodla kvalita na straně Dobrovic, které zvítězily podesáté v řadě, v posledních osmi zápasech inkasovali jediný gól a soutěž stále vedou s pětibodovým náskokem. O branky domácích se podělili v 47. Volf a v 82. Homola z penalty.

Sestava Č. Brodu: Gabriel – Šmejkal, Balík, Mlejnek, Vobořil - Moravec, Svoboda, Dudka, Novotný, Walter – Froněk (55. Šťastný).

12. kolo: Dvůr Králové - Živanice 2:1, Benátky nad Jizerou - Česká Třebová 1:0, Jablonec nad Jizerou - Týniště nad Orlicí 0:7, Pěnčín/Turnov - Vysoké Mýto 4:2, Trutnov - Pardubice B 3:0, Kutná Hora - Ústí nad Orlicí 2:1, Náchod – Letohrad 0:4.
13. kolo: Č. BROD - Trutnov (so 1.11. 14:00).

I.A třída B

11. kolo: Sázava – Jesenice 2:0, Čáslav B – Luštěnice 1:0, Horky - Dobrovice B 2:2.
12. kolo: Č. PEČKY – POŘÍČANY 1:2, RADIM - VELIM 2:2, Zeleneč – Vykáň 1:2, Mnichovo Hradiště - Čelákovice 3:0, Dobrovice B - Kunice 3:0, Luštěnice - Horky 4:3, Jesenice - Čáslav B 3:0, Dlouhá Lhota – Sázava 3:0.
13. kolo: Sázava - Č. PEČKY, Čelákovice - RADIM (so 1.11. 14:00), VELIM - Dobrovice B, POŘÍČANY - Zeleneč (ne 2.11. 14:00).

I.B třída C

9. kolo: Libice - Stará Boleslav 5:0, Sn Poděbrady - Milovice 0:0, Sokoleč - B. Poděbrady 3:0.
10. kolo: Libice - BŘEŽANY II 2:0, Sadská – TUCHORAZ 1:2, B. Poděbrady - LIBLICE 4:1, KOUŘIM - Sn Poděbrady 1:6, Lysá n. L. - BÝCHORY 4:0, S. Boleslav - Bílé Podolí 2:2, Milovice – Sokoleč 1:1.
11. kolo: BŘEŽANY II - S. Boleslav, LIBLICE - Milovice (so 1.11. 14:00), BÝCHORY - Libice, Sokoleč – KOUŘIM, TUCHORAZ - B. Poděbrady (ne 2.11. 14:00).

I.B třída D

9. kolo: VELKÝ OSEK – Uhlířské Janovice 5:0, Teplýšovice - Divišov 3:1, Zdislavice - Kácov 1:3, Kondrac – Týnec nad Sázavou 1:5, Sedlec-Prčice - Zbuzany 2:3, Miřetice – Zvole 5:1, Říčany – Průhonice 2:1.
10. kolo: Zbuzany - V. OSEK 5:1, Divišov - Průhonice 4:2, Zvole - Říčany 3:1, U. Janovice - Miřetice 2:2, Týnec n. S. - Sedlec-Prčice 3:3, Kácov - Kondrac 4:0, Teplýšovice – Zdislavice 1:0.
11. kolo: V. OSEK - Týnec n. S. (ne 2.11. 14:00).

Okresní přebor

10. kolo: Libodřice – Pečky 2:1, Zásmuky – Ratboř 3:3 (PK 2:1), Jevany - Jestřabí Lhota 2:3, Konárovice – Polepy 0:7, Krakovany - Radim B 6:0, Nučice – Bečváry 4:1, Třebovle – Dobré Pole 2:1.
11. kolo: D. Pole - Libodřice, Bečváry – Třebovle, Radim B – Nučice, Polepy – Krakovany, J. Lhota – Konárovice, Ratboř – Jevany, Pečky – Zásmuky (so 1.11. 14:00).

III. třída A

10. kolo: Štítary – Týnec nad Labem 0:2, Starý Kolín - Veltruby 1:5, Tři Dvory – Ovčáry 6:1, Nebovidy - Jestřabí Lhota B 1:4, Plaňany - Hradištko I 2:0, Veletov – Nová Ves I 2:4, Volárna - Pašinka 2:5.
11. kolo: Pašinka - S. Kolín (so 1.11. 10:00), N. Ves – Volárna, Hradištko I – Veletov, Týnec – Nebovidy, Ovčáry – Štítary (so 1.11. 14:00), Veltruby – T. Dvory, J. Lhota B – Plaňany (ne 2.11. 14:00).

III. třída B

10. kolo: Rostoklaty - Tuchoraz B 5:1, Velim B - Kozojedy 7:0, Červené Pečky B – Cerhenice 4:0, Tuklaty – Vrbová Lhota 2:3, Liblice B – Český Brod B 1:1 (PK 3:1), Kořenice – Ždánice 1:7, Pečky B - Sendražice 3:1.
11. kolo: Sendražice - Č. Pečky, Kozojedy - Liblice B, V. Lhota - Velim B, Tuchoraz B – Tuklaty, Cerhenice - Rostoklaty (so 1.11. 14:00), Ždánice - Pečky B, Č. Brod B – Kořenice (ne 2.11. 14:00).

IV. třída A

8. kolo: Tři Dvory B – Ohaře 4:2, Žiželice - Býchory B 3:0, Konárovice B - Radovesnice II 5:0, Jestřabí Lhota C – Velký Osek B 0:5, Krakovany B - Bělušice 6:1.
9. kolo: Býchory B - T. Dvory B, V. Osek B - Krakovany B (so 1.11. 14:00), Radovesnice II - J. Lhota C, Bělušice – Žiželice, Týnec B - Konárovice B (ne 2.11. 14:00).

V. třída B

8. kolo: Nebovidy B - Cerhenice B 1:11, Dolní Chvatliny – Lošany 2:1, Dobřichov - Bečváry B 10:1, Zásmuky B – Ratenice 5:0, Libodřice B – Vrbová Lhota B 7:0, Svojšice - Křečhoř 3:1.
9. kolo: Křečhoř - Nebovidy B, Lošany - Dobřichov (so 1.11. 14:00), Bečváry B – Svojšice, V. Lhota B – D. Chvatliny, Ratenice - Libodřice B, Cerhenice B - Zásmuky B (ne 2.11. 14:00).

IV. třída C

8. kolo: Horní Kruty - Nučice B 1:1 (PK 4:5), Tismice - Plaňany B 5:1, Velké Chvalovice - Břežany II B 9:3, Rostoklaty B – Chotutice 4:0, Kšely - Kouřim B 0:2.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
V minulých dnech prožíval Kolín další dopravní komplikace Ke srážce vlaku s chodce, k níž došlo 23. srpna u restaurace Rozkoš, musel do Kolína vzlétnout vrtulníkZáří v Kolíně je doslova nabité nejrůznějšími akcemiZemřel kapelník Dařílek; na plaňanském posvícení zazpívá Hana Zagorová a další drobné zprávy z kolínského regionu
Kalendář akcí: Srpen
Po
1
8
15
22
29
Út
2
9
16
23
30
St
3
10
17
24
31
Čt
4
11
18
25
 
5
12
19
26
 
So
6
13
20
27
 
Ne
7
14
21
28
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Vzpomínáme (3 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM