Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 8. prosince 2016 a svátek má Květoslava.

Fotbalové výsledky od I. A třídy až po prales. A také pořad nadcházejícího kola.

Fotbalové výsledky od I. A třídy až po prales. A také pořad nadcházejícího kola.
 
Publikováno: 5.9.2014 v 9:00, Aktualizováno: 3.9.2014 v 15:00
Rubrika: Sport

I.A třída B

3. kolo: Jesenice - POŘÍČANY 0:0, RADIM – Č. PEČKY 4:1, Čáslav B - VELIM 1:1, Dobrovice B – M. Hradiště 1:1, Luštěnice – Zeleneč 2:0, D. Lhota – Vykáň 3:1, Sázava - Čelákovice 6:1, Horky – Kunice 5:3

4. kolo: Č. PEČKY- Kunice 5:2, VELIM – Horky 4:2, POŘÍČANY - D. Lhota 3:3, RADIM - Dobrovice B 4:3, Čelákovice - Čáslav B 3:0, Vykáň - Sázava 5:2, Zeleneč - Jesenice 2:2, M. Hradiště – Luštěnice 5:1.

5. kolo: Luštěnice – RADIM, Sázava – POŘÍČANY, Kunice - VELIM (so 6.9. 17:00), Dobrovice B - Č. PEČKY (ne 7.9. 17:00) .

I.B třída C

1. kolo: Libice - LIBLICE 5:1, BŘEŽANY II – Sokoleč 1:5, KOUŘIM – B. Podolí 1:3, Lysá n. L . – TUCHORAZ 3:1, BÝCHORY - Sn Poděbrady 1:0., B. Poděbrady – S. Boleslav 1:2, Milovice – Sadská 2:3.

2. kolo: LIBLICE - BŘEŽANY II 4:3, Sadská - KOUŘIM 3:1, Sokoleč – BÝCHORY 4:1, TUCHORAZ - Libice 0:2, S. Boleslav - Sn Poděbrady 2:2, B. Podolí - Lysá n. L. 1:1, B. Poděbrady – Milovice 1:1

3. kolo: BŘEŽANY II - TUCHORAZ (so 6.9. 17:00), KOUŘIM - B. Poděbrady, BÝCHORY - LIBLICE (7.9. 17:00).

I.B třída D

1. kolo: Zdislavice – V. OSEK 4:1, U. Janovice - Divišov 2:0, Zbuzany - Zvole 1:0, Týnec n. S. - Průhonice 2:3, Teplýšovice - Miřetice 3:0, Kácov - Říčany 1:1, Kondrac - Sedlec-Prčice 2:2 

2. kolo: V. OSEK – Kondrac 3:5, Divišov - Sedlec-Prčice 1:0, Miřetice - Zdislavice 1:6, Říčany – Teplýšovice 0:1, Průhonice - Kácov 1:1, Zvole – Týnec n. S. 5:1, U. Janovice – Zbuzany 1:2.

3. kolo: Sedlec-Prčice - V. OSEK (ne 7.9. 17:00).

Okresní přebor

2. kolo: Libodřice - Radim B 2:0, Polepy – Bečváry 3:1, J. Lhota – D. Pole 2:0, Ratboř – Třebovle 4:0, Zásmuky – Krakovany 1:3, Jevany - Konárovice 6:1, Pečky - Nučice 0:2.

3. kolo: Konárovice – Libodřice, D. Pole – Ratboř, Bečváry - J. Lhota, Radim B - Polepy (so 6.9. 17:00), Krakovany – Jevany, Nučice - Zásmuky (so 6.9. 17:00), Třebovle - Pečky (ne 7.9. 16:00).

III. třída A

2. kolo: Hradištko I – Pašinka 5:0, Týnec n. L.– Starý Kolín 3:2, Štítary -Veletov 2:1, Ovčáry - Volárna 0:6, Nebovidy – Plaňany 0:4, T. Dvory – N. Ves I 1:0, J. Lhota B - Veltruby 2:0

3. kolo: Pašinka - J. Lhota B (so 6.9. 10:00), N. Ves I - Hradištko I (so 6.9. 17:00), S. Kolín - Ovčáry (ne 7.9. 13:00), Plaňany – T. Dvory, Veletov – Nebovidy, Volárna – Štítary, Veltruby - Týnec (ne 7.9. 17:00).

III. třída B

2. kolo: Kozojedy – Ždánice 3:0, V. Lhota – Sendražice 4:1, Tuchoraz B - Pečky B 1:9, Cerhenice – Kořenice 8:0, Rostoklaty - Liblice B 1:0, Č. Pečky B – Č. Brod B 3:4, Tuklaty - Velim B 1:1 (PK 2:1).

3. kolo: Liblice B - Cerhenice (st 3.9. 18:00). 3. kolo: Velim B – Č. Pečky B, Liblice B Tuklaty, Pečky B – Cerhenice, Sendražice - Tuchoraz B (so 6.9. 17:00), Ždánice – V. Lhota, Č. Brod B - Kozojedy (ne 7.9. 14:00), Kořenice - Rostoklaty (ne 7.9. 17:00).

IV. třída A

11. kolo: Bělušice – T. Dvory B 3:0, Radovesnice II – Žiželice 0:4, Ohaře – J. Lhota C 0:1, Týnec n. L. B - Krakovany B a V. Osek B - Býchory B výsledek neznámý.

1. kolo: Žiželice - Týnec B, Býchory B - Radovesnice II (so 6.9. 17:00), Konárovice B - T. Dvory B (ne 7.9. 10:15), Krakovany B – Ohaře, Bělušice - V. Osek B (ne 7.9. 17:00).

IV. třída B

11. kolo: Lošany - Křečhoř 3:0, Ratenice – Dobřichov 1:3, Bečváry B - Nebovidy B 5:2, V. Lhota B – Svojšice 1:7, Cerhenice B – D. Chvatliny 4:2, Zásmuky B - Libodřice B 6:2.

1. kolo: D. Chvatliny - Zásmuky B, Dobřichov - Cerhenice B (so 6.9. 17:00), Libodřice B - Nebovidy B, Svojšice – Ratenice, Bečváry B - Lošany (ne 7.9. 17:00).

IV. třída C

9. kolo: Břežany II B - Rostoklaty B 4:5, Plaňany B - V. Chvalovice 0:3, Kouřim B - Tismice 1:3, Nučice B – Kšely 2:1, Chotutice – H. Kruty 1:7.

1. kolo: H. Kruty - Rostoklaty B, Tismice - Nučice B, V. Chvalovice - Kouřim B (so 6.9. 17:00), Kšely – Chotutice, Břežany II B - Plaňany B (ne 7.9. 17:00).

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Betlémské světlo bude letos na VodárněPivo z Kutné Hory se vrátíŘadu ulic vytipovali k opravěSbor Continuo zazpívá v Bartoloměji
Kalendář akcí: Prosinec
Po
 
19
Út
 
27
St
 
7
21
Čt
1
22
29
16
23
30
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (3 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
Zvířata (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM