Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 28. června 2016 a svátek má Lubomír.

Hokejisté Kolína padli v prodloužení. V Jablonci tak získali aspoň bod

Publikováno: 10.11.2014 v 10:00

Velké drama viděli diváci na severu Čech. Domácí dvakrát vedli, Kozlové dvakrát vyrovnali a dovedli duel do prodloužení. V něm ale inkasovali.

JABLONEC NAD NISOU – SC KOLÍN 3:2 po prodl.
(1:0, 1:1, 0:1 – 1:0)

Jablonečtí přišli k vedení velmi šťastně. Kotouč se nečekaně odrazil od mantinelu před kolínskou branku a Pulec vsítil vedoucí gól – 1:0. Ve 32. domácí přidali druhou branku po chybě kolínského gólmana, který zpoza svatyně nahrál jabloneckému Tondrovi!, jenž se střelou do prázdné branky neměl problém – 2:0. Jenže po minutě jsou Kozlové ve hře. I domácí gólman se za brankou mýlil, z toho těžil Valášek a snadno, ale chytře snížil – 2:1. Na vyrovnávací se čekalo do 51., v níž Jankovský proměnil trestné střílení – 2:2. Do konce standardní hrací doby se už skóre nezměnilo a na řadu přišlo prodloužení. Po necelých třech minutách dostal krásnou přihrávku na modrou Tondr a rozhodl zápas ve prospěch Vlků – 3:2. Vyloučení: 4-8, využití přesilovek: 0-1, gól v oslabení: 1-0.

Sestava Kolína: Sejpal - Pácal, Muláček, Březina, Nedbal, Hanzl, Kulhánek, Skokan, Barták - Navrátil, Kadlec, Morkes - Valášek, Mejzr, Malý - Semirádek, Šafránek, Jankovský - Kozák, Klíma, Zumr.

11. kolo: Řisuty – Nymburk 4:5 po prodl., Sokolov - Pelhřimov 7:6 po prodl., Jindřichův Hradec - Moravské Budějovice 0:1, Trutnov – Klatovy 4:3, Kobra Praha – Děčín 6:3.