Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 29. září 2016 a svátek má Michal.

Hokejisté Kolína porazili soky z chvostu tabulky. Klatovy si málem odvezly desítku

Publikováno: 13.1.2015 v 8:00, Aktualizováno: 12.1.2015 v 12:00

Hokejisté Kolína si připsali minulý týden 6 bodů za vítězství nad nejhoršími mužstvy soutěže. Zatímco ve středečním zápase se výhra rodila těžce, v sobotu to byla naopak lahoda.

II. NHL Západ
HC DĚČÍN – SC KOLÍN 3:4 (0:1, 1:1, 2:2)

Duel začal pro hosty dobře. Ve 4. se ujali vedení zásluhou Zumra – 0:1. Na další gól diváci čekali do 27., kdy vyrovnal Hašek – 1:1. Naštěstí chvíli před koncem 2. třetiny znovu dostal do vedení Kozák – 1:2. Na rozdíl dvou branek zvýšil ve 49. Šafránek – 1:3. Děčínští se ale nevzdávali a hostům pěkně zatápěli. V 52. a 54. se jim dokonce povedlo díky Oliveriovi a Haškovi – 3:3. Poslední slovo si vzal v 57. Šafránek a zajistil Kozlům tři body – 3:4. Vyloučení - 3:5, využití - 0:1, oslabení - 0:1.

Sestava Kolína: Sejpal – Pácal, Muláček, Kulhánek, Petira, Barták, Skokan, Nedbal, Hanzl – Semirád, Valášek, Morkes – Jankovský, Šafránek, Zumr – Malý, Hlavatý, Klíma – Kozák, Ježek.

SC KOLÍN – SHC KLATOVY 9:3 (1:1, 1:1, 7:1)

Západočeši odolávali Kolům celé dvě třetiny. Pak jako když utne a Kolín za posledních dvacet minut nastříleli 7 branek a ještě málem dosáhli desítky. Zdá se to neuvěřitelné, ale hosté dvakrát vedli. V 16. poprvé změnil skóre Bouček, když se trefil v oslabení – 0:1. Před uplynutím 20. však vyrovnal Zumr – 1:1. Klatovy se ocitly podruhé ve vedení v 28. zásluhou Pejchara – 1:2. Domácí ovšem opět našli správnou odpověď. Ve 35. srovnal krok Pácal – 2:2. Ve třetím dějství Kolín protivníka rozstřílel. Autory gólů byli: v 41. Jankovský, v 42. Morkes, v 44. Kozák, v 45. Hlavatý, v 48. Malý, v 48. Skokan a v 57. Šafránek – 9:3. Do této série zasáhl v 51. hostující Bastl. Diváci: 770. Vyloučení - 7:4, přesilovky bez využití.

Sestava Kolína: Moravec - Pácal, Muláček, Petira, Kulhánek, Skokan, Hanzl - Malý, Valášek, Semirád - Jankovský, Šafránek, Zumr - Kozák, Hlavatý, Morkes - Klíma.

22. kolo: Řisuty - Moravské Budějovice 3:2 po prodl., Klášterec nad Ohří - Jindřichův Hradec 3:5, Žďár nad Sázavou - Jablonec nad Nisou 8:3, Bílina - Trutnov 4:2, Pelhřimov – Klatovy 5:6 po sam. náj., Tábor - Sokolov 3:4 po sam. náj., Vrchlabí - Nymburk 4:3
23. kolo: Moravské Budějovice - Děčín 4:5 po prodl., Sokolov - Řisuty 3:2, Vrchlabí -Pelhřimov 7:4, Kobra Praha - Bílina 5:3, Trutnov - Žďár nad Sázavou 2:3 po prodl, Jablonec nad Nisou - Klášterec nad Ohří 3:2 po prodl., Jindřichův Hradec – Tábor 2:6

24. kolo: Pelhřimov – KOLÍN (st 14.1. 18:00), 25. kolo: M. Budějovice – KOLÍN (so 17.1. 18:00), 26. kolo: KOLÍN – Sokolov (st 21.1. 17:07).