Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 23. července 2016 a svátek má Libor.

Hokejisté Kolína prožili dvě dramata, obě naštěstí vítězná. Porazili Sokolov a Jindřichův Hradec

Publikováno: 3.11.2014 v 14:00

Ve sváteční úterý kolínští hokejisté přivezli cenné dva body ze Sokolova. Další tři body si zajistili v sobotu ze zálabského stadionu.

II. NHL Západ

BANÍK SOKOLOV – TJ SC KOLÍN 2:3 po sam. náj.
(0:1, 1:0, 1:1 – 0:1)

Hosté začali bezvadně. Vedli už od 7. zásluhou Šifty po nahrávce Malého – 0:1. Domácí vyrovnali v 29. Sýkorou během přesilové hry – 1:1. Náskok Kozlům vrátil v 50. Mejzr – 1:2. Ale ani podruhé vedení neudrželi. V 54. Sokolov opět srovnal krok při početní převaze v poli díky Vaňkovi – 2:2. O konečném výsledku prodloužení nerozhodlo. Na řadu tak přišly samostatné nájezdy. Po první sérii měl navrch Baník, když kolínský Šafránek nájezd neproměnil. Ve 2. sérii naopak Malý svůj pokus zakončil brankou, na rozdíl od domácího hráče. O dvou bodech pro hosty rozhodl Šifta, jenž svůj nájezd proměnil, naopak sokolovský hráč nedal – 2:3. Vyloučení 3:8, využití přesilovek 2:0.

Sestava Kolína: Moravec – Pácal, Muláček, Nedbal, Březina, Kulhánek, Hanzl, Procházka, Skokan – Ježek, Kadlec, Morkes - Šifta, Valášek, Malý – Janovský, Šafránek, Semirád - Kozák, Mejzr, Zumr.

TJ SC KOLÍN – JINDŘICHŮV HRADEC 5:4 (1:1, 2:1, 2:2)

Kozlové znovu zahájili na výbornou. Po 4 minutách to bylo zásluhou Kadlece – 1:0. Stejně jako v předešlém utkání inkasovali v přesilovce a v 10. Milotínský vyrovnal na 1:1. A rovněž jako pár dnů předtím kolínští opět o gól utekli, při početní oslabení soupeře ve 34. skóroval Jankovský – 2:1. Za 2 minuty přidal třetí branku Semirád – 3:1. O pár sekund později ale Hradečtí Košťálem snížili – 3:2. Hosté měli být na koni, ale byli to Kolínští, kdo zase zvýšili náskok na dvě branky. Ve 42. se o to zasloužili Šifta s autorem gólu Malým – 4:2. Dvě a půl minuty před koncem se výsledek zápasu jevil jako bezstarostný. To když Šafránek zvýšil už na 5:2. Jenže nakonec z toho bylo drama. V posledních minutách zkrátili třígólový rozdíl Košťál s Milotinským, ale na víc už neměli hosté dost času – 5:4. Vyloučení 3:3, využití přesilovek 0:2. Diváci: 710.

Sestava Kolína: Sejpal - Pácal, Muláček, Skokan, Procházka, Hanzl, Kulhánek - Ježek, Kadlec, Morkes - Šifta, Valášek, Malý - Jankovský, Valášek, Semirád - Kozák, Mejzr, Zumr.

9. kolo: Moravské Budějovice – Pelhřimov 4:3 po prodl., Jindřichův Hradec – Klatovy 2:0, Jablonec nad Nisou – Děčín 6:2, Trutnov – Řisuty 3:2, Kobra Praha – Tábor 3:2 po prodl., Nymburk - Klášterec nad Ohří 2:5, Vrchlabí - Žďár nad Sázavou 3:7.
10. kolo: Děčín – Trutnov 7:2, Klášterec - Vrchlabí 2:6, Řisuty - Kobra 4:3, M. Budějovice - Sokolov 3:4, Klatovy - Jablonec 0:2, Pelhřimov - Bílina 7:4, Tábor – Nymburk 3:2 po prodl.

11. kolo: Jablonec – KOLÍN (so 8.11. 18:00).