Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 27. července 2016 a svátek má Věroslav.

Hokejoví Kozlové překonali moravská Žihadla, v pondělí vyzvou táborské Kohouty

Kolínští hokejisté zvítězili ve čtvrtek 13. března na ledě udatných Moravských Budějovic nejtěsnějším rozdílem a postoupili mezi čtyři nejlepší celky II. NHL skupiny Západ. Jejich soupeřem bude nyní Tábor, druhý tým základní části. Ve dvou zápasech tohoto ročníku Kozlové jednou Jihočechy porazili (doma 2:0) a jednou mu podlehli (1:4 venku). Semifinále začíná v pondělí 17. března na ledě Tábora. Domácí semifinálový mač čeká Kolín ve středu 19. března od 18.07 hodin. V druhé sérii se střetnou Sokolov a Žďár nad Sázavou.

Publikováno: 14.3.2014 v 12:00

HC MORAVSKÉ BUDĚJOVICE - SC KOLÍN 3:4 po sam. náj. (0:1, 1:0, 2:2, 0:0 - 0:1)

Po úterním vynikajícím utkání na kolínském ledě si Žihadla zajistila ještě jedno účinkování před svými diváky. A domácí v něm sahali dokonce po vyrovnání série na 2:2! Po opatrném úvodu, v němž hosté zásluhou Morkese gólem ze 3. nejprve po první třetině vedli, aby následně soupeř díky Pěškovi trefou z 25. ve druhé části hry vyrovnal.

Ve třetí třetině prožily Budějovice skvělý nástup. Po brankách Matějky ze 45. a Vlčka ze 48. totiž vedly už 3:1 a všechno skutečně směřovalo k sobotnímu rozuzlení v Kolíně. Jenže Kozlové už další komplikace při své cestě do semifinále nepřipustili. Prodloužení vystřelili třetímu celku základní části soutěže v 52. Valášek a v 55. Morkes.

Podobně jako v úterý, také ve čtvrtek však prodloužení rozhodnutí nepřineslo a na řadu přišly nájezdy. Ty opět znamenaly veliké drama, které nakonec v šesté sérii rozsekl David Šafránek. Tolik referát z matche na hokeji.cz. Kozlové vyhráli v sérii 3:1.

Vyloučení 8:8, využití přesilovek 2:1, gól v oslabení 0:1.

Sestava Kolína: Sejpal – Barták, Pácal, Hanzl, Kulhánek, Skokan, Muláček, Pýcha – Morkes, Kadlec, Valášek - Jankovský, Šifta, Šafránek - Malý, Mejzr, Ježek - Semirád, Zumr, Nedbal.

Autor článku: Michal Černý

Vydáno stavební povolení na stavbu autobusové nádraží v KolíněKolín vstoupí tzv. chytrým parkováním naplno do 21. stoletíOBRAZEM: Minigolf ve Vodním světě v Kolíně byl slavnostně zahájenZemkova firma koupila OAD Kolín
Kalendář akcí: Červenec