Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 10. prosince 2016 a svátek má Julie.

Hokejoví Kozlové přijeli z Vrchlabí s prázdnou. Ve třetí části dostali direkt.

Publikováno: 1.12.2014 v 9:00

Kolínští hokejisté prohráli ve středu vinou 3. třetiny. Většinu zápasu sice vedli, ale nakonec jim to nebylo nic platné. O víkendu se hrálo další kolo, ovšem bez Kolína, který měl volno.

II. NHL
HC STADION VRCHLABÍ – SC KOLÍN 3:2 (0:1, 0:0, 3:1)

Do vedení se hosté dostali v 8. díky Zumrovi a zásluhou využité dvojnásobné přesilovky – 0:1. Pak z utkání „odešli“ a přenechali iniciativu protivníkovi. Tlak využil poprvé ve 41. Filipem – 1:1. Po 4 minutách výsledek otočil Vlach – 2:1. Jiskřičku naděje vykřesal ve 48. Skokan – 2:2. Vítězná branka padla po minutě. Tři body zajistil Vrchlabí Šťastný – 3:2. Vyloučení 7:2, využití přesilovek 0:1. Sestava Kolína: Sejpal – Pácal, Nedbal, Barták, Skokan, Kulhánek, Hanzl, Procházka, Petira – Ježek, Valášek, Morkes – Malý, Mejzr, Zumr – Jankovský, Šafránek, Semirád – Hlavatý, Kadlec, Klíma.

15. kolo: Bílina - Děčín 4:2, Žďár nad Sázavou - Řisuty 8:2, Klášterec nad Ohří - Tábor 1:2, Trutnov - Jindřichův Hradec 7:3, Kobra Praha – Sokolov 5:1 Nymburk - Moravské Budějovice 5:2.
16. kolo: Klášterec n. O. - Řisuty 5:2, M. Budějovice - Vrchlabí 2:3, Klatovy - Bílina 4:3, Sokolov – Nymburk 4:2, Pelhřimov – Tábor 5:3, Děčín - Žďár n. S. 1:2 po sam. náj., J. Hradec - Kobra Praha 2:3, Jablonec nad Nisou - Trutnov 3:0.

17. kolo: Bílina – KOLÍN (ne 7.12. 17:00).