Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 27. srpna 2016 a svátek má Otakar.

Hokejoví Kozlové zničili protivníka v poslední třetině. Rozhodující úder zasadil domácím Zumr

Publikováno: 22.9.2014 v 15:00

Hokejisté z Kolína zvítězili i ve druhém zápasu mistrovské sezóny.

II. NHL Západ
HC KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ – TJ SC KOLÍN
4:7 (2:2, 2:1, 0:4)

Domácí měli ďábelský úvod. Neuběhla ani první minuta a už vedli díky Freibergovi a Hrdličkovi 2:0. Hosté se včas vzpamatovali a ještě do konce třetiny v 11. Valášek a v 17. Ježek vyrovnali na 2:2. Stěží uvěřitelné je, že se Klášterci podařilo v úvodní minutě 2. části znovu získat vedení zásluhou Mály – 3:2. Ve 30. kolínský Veselý mu náskok vzal – 3:3. Netrvalo však dlouho a opět domácí po brance Dobrovolného potřetí a naposled vyhrávali – 4:3. Třetí dějství zcela ovládli Kozlové. Ve 42. Jankovský nastartoval obrat – 4:4. Pak to šlo jak po másle. Ve 44. hosté konečně vedli, autorem vítězného gólu byl Zumr – 4:5. V 57. zisk plného počtu bodů potvrdil Valášek (Veselý, Šafránek) a v 60. hru bez brankáře potrestal Veselý – 4:7. Vyloučení 7:5, využití přesilovek 1:2. Sestava Kolína: Moravec (36. Sejpal) – Hanzl, Pácal, Pýcha, Skokan, Klíma, Muláček, Kulhánek, Nedbal – Frolík, Šafránek, Jankovský – Malý, Valášek, Šifta – Veselý, Mejzr, Zumr – Ježek, Semirád, Hlavatý. meč, www.sckolin.cz

2. kolo: Řisuty - Děčín 6:2, Bílina – Sokolov 2:3 SN, Pelhřimov - Kobra Praha 1:2, Vrchlabí - Jablonec n. N. 2:3 P, Žďár n. S. – M. Budějovice 5:2, Tábor - Klatovy 4:3.
3. kolo: KOLÍN – Tábor (so 27.9. 17:07).