Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 26. srpna 2016 a svátek má Luděk.

Hokejoví Kozlové ztratili bod s Ledními medvědy. Přesto stále vedou tabulku

Publikováno: 20.10.2014 v 16:00

Kolínští hokejisté nadále vedou tabulku západní skupiny 2. ligy. I když vedli o dva góly, nakonec se štěstím dobyli dvou bodů.

II. NHL Západ
SC KOLÍN – HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV
5:4 po prodl. (1:2, 3:0, 0:2 – 1:0)

První třetinu vyhráli hosté. Do vedení šli po Kopicově brance v 7. – 0:1. O pět minut později Šafránek využit přesilovku – 1:1. Jenže skóre se znovu stočilo na stranu Pelhřimova, když ve 13. také Kubát z dorážky proměnil početní výhodu na ledě – 1:2. V 2. části se stav povedlo Kozlům otočit. Ve 25. Valášek srovnal na 2:2. Ve 32. Ježek využil své rychlosti a Kolínští vedli – 3:2. Ve 38. Morkes napravil zahozenou šanci z úvodního dějství a domácí zvýšili náskok na 4:2.

V té chvíli Kozlové jistě netušili, že ve standardní hrací době už gól nevstřelí. Naopak Pelhřimov dokázal ve 3. dílu tohoto dramatu – díky Hadravovi ve 46. a Vysloužilovi v 53. - dovést duel do prodloužení. V něm po necelých 4 minutách pomohl domácím udržet první místo Skokan – 5:4. Vyloučení 6:5, využití přesilovek 1:2. Diváci: 630.

Sestava Kolína: Sejpal – Pácal, Muláček, Procházka, Klíma, Barták, Skokan, Hanzl, Březina, Nedbal – Jankovský, Šafránek, Zumr – Valášek, Kadlec, Morkes – Ježek, Mejzr, Semirád – Marvánek, Hlavatý.

7. kolo: Moravské Budějovice - Klatovy 6:2, Nymburk - Bílina 4:3 po prodl., Sokolov – Děčín 4:2, Jindřichův Hradec – Řisuty 4:3, Jablonec nad Nisou – Tábor 1:3, Trutnov - Klášterec nad Ohří 2:4, Kobra Praha - Žďár nad Sázavou 6:2.
4. kolo: Děčín – Klatovy 6:0.

8. kolo: KOLÍN – M- Budějovice (so 25.10. 17:07).