Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 6. prosince 2016 a svátek má Mikuláš.

Hot Dog: Půjdou pozemky k soudu?, Kde zahraje Wyrton?, Kolik peněz dostane FK Kolín?

Hot Dog: Půjdou pozemky k soudu?, Kde zahraje Wyrton?, Kolik peněz dostane FK Kolín?
 
Publikováno: 23.7.2014, Aktualizováno: 22.7.2014 v 16:00
Rubrika: Zpravodajství

* Blokové čištění ulic v Kolíně pokračuje: 24.7. ulice a parkoviště Na Pobřeží, 25.7. Jablonského + Horského a 29.7. Karlova + Starokolínská (ke Starým lázním).

* Týdeník Kolínský Pres sídlí na adrese Na Hradbách 93, v průchodu mezi touto a ulicí Politických vězňů.

* Nejpozději do jednání Zastupitelstva města Kolína 22.9. budou podány podněty orgánům činným v trestním řízení týkající se údajně levného prodeje pozemků před nemocnicí soukromému investorovi a dnes již promlčených pohledávek za neuhrazený nájem v městských bytech. Slíbil to starosta Vít Rakušan. Možné trestné činy se staly před zrovna probíhajícím volebním obdobím, tedy do roku 2010.

* Hana Glaserová vystavuje své fotografie vesnické krajiny do konce srpna v kolínském antikvariátu Arton.

* V prostorách Dvořákova muzea pravěku v Kolíně se připravuje výstava Poklady starého Egypta - sbírka arcivévody Josefa Ferdinanda Toskánského, která bude pro veřejnost otevřena 12.9. Po dobu instalace výstavy je muzeum uzavřeno. Další expozice muzea v Červinkovském domě a Staré farní škole jsou přístupné v běžné otevírací době.

* Do Kouřimi přijede Kinematograf bratří Čadíků. Dne 25.7. promítne Revival, 26.7. Příběh kmotra, 27.7. Martin a Venuše a 28.7. Donšajni. Začátky představení jsou cca ve 21.30 h., od 19 h. je k dispozici občerstvení. Vstupné je dobrovolné.

* Letní běžkařský závod Starokolínská lyžovačka proběhne 26.7. Start je ve 14 h. od Obecního úřadu ve Starém Kolíně, cíl v loděnici u Labe. Nutné je zimní oblečení, čepice, rukavice, dlouhé rukávy a šála. Na nohách pochopitelně lyže!

* V rámci Kolínského kulturního léta 2014 zazní 27.7. od 17 h. na Kmochově ostrově skupina Wyrton. Vstup na koncert je zdarma a občerstvení, které kulturní zážitek jistě umocní, je zajištěno.

* Zastupitelé města Kolína odsouhlasili fotbalovému klubu FK Kolín mimořádný příspěvek na vybudování zázemí pro diváky, rozhodčí a hráče ve výši 300.000 Kč. Dalších 200.000 Kč navíc dostane hokejový oddíl SC Kolín na dorostenecký mančaft, který postoupil do extraligy.

* Nevěřte jízdním řádům! Z vlastních zkušeností víme, že například příměstský autobus ve směru Zásmuky, Skvrňov a zpět nejezdí podle online jízdních řádů ani podle rozpisů, které jsou vyvěšené u zastávek. Doporučujeme si zavolat přímo dopravci nebo chodit na autobus s dostatečně velikým předstihem a počítat s tím, že budete možná čekat i tři čtvrtě hodiny.
 

Redakce Kolínského Presu sídlí v průchozím rondokubistickém domě v ulici Na Hradbách.
Foto: Vladimír Sládek
Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Hokejoví Kozlové zdolali na domácím ledě postupně České Budějovice a Jindřichův HradecKolínští basketbalisté v Pardubicích nedokázali navázat na svůj domácí výkon proti Nymburku
Kalendář akcí: Prosinec
Po
 
19
Út
 
27
St
 
7
21
Čt
1
22
29
16
23
30
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (3 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
Zvířata (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM