Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 30. září 2016 a svátek má Jeroným.

I na Kolínsku probíhá výzkum veřejného mínění týkající se spokojenosti s prací policie

I na Kolínsku probíhá výzkum veřejného mínění týkající se spokojenosti s prací policie
 
Publikováno: 9.4.2014 v 7:00, Aktualizováno: 8.4.2014 v 11:00
Rubrika: Ostatní

Od 7. dubna do 2. května na okrese Kolín probíhá výzkum veřejného mínění, jehož cílem je zmapovat spokojenost občana Středočeského kraje s prací policie. K provedení studie budou použity dotazníky, obsahující 14 otázek směřující do oblastí: bezpečnost v místě bydliště, hodnocení práce policie Krajského ředitelství Středočeského kraje a míra informovanosti o práci policie Krajského ředitelství Středočeského kraje.

Dotazování bude zajištěno pracovníky preventivně informační skupiny metodou „tváří v tvář“. Bude prováděn osobním rozhovorem s policisty preventivně-informativní skupiny a zároveň bude realizováno internetové dotazování v aplikaci Google Docs. Elektronická verze dotazníku bude umístěna na webových stránkách Krajského ředitelství policie Středočeského kraje. Dotazník je členěn do tří částí. První část obsahuje oslovení respondenta, druhá část obsahuje třídící kategorie jako věk, pohlaví, lokalizace. Třetí část obsahuje výroky směřující do oblastí uvedených v úvodu. K zajištění reprezentativního vzorku byla použita technika záměrného proporčního kvótního výběru, na který bude navazovat náhodný výběr. Struktura výběrového souboru byla proporčně stanovena podle pohlaví a sociálních skupin ( mladí 20-29, produktivní věk 30-59, senioři 60+).

Předem děkujeme občanům za seriózní přístup a čas věnovaný k vyplnění anonymního dotazníku, vzkazují občanům Věra Žídková a Martina Fejfarová z Preventivně-informační skupiny Policie ČR územní odbor Kolín.

Ilustrační obrázek. Policie ČR umí zasáhnout s plnou vervou.
Foto: Archiv KP
Autor článku: Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Obrazem: XXXVI. ročník Memoriálu V. BoháčeNa západě Čech ani v Praze kuželkáři body do tabulky nezískaliPolicejní tým Tempus otvírá čtrnáct vražd z éry českobrodského kmotra, Františka MrázkaBasový mistr Clarke zahraje v kolínském divadle. Do Evropy se vrací na turné po čtyřleté pauze
Kalendář akcí: Září
Po
 
5
12
19
26
Út
 
6
13
20
27
St
 
7
14
21
28
Čt
1
8
15
22
29
2
9
16
23
30
So
3
10
17
24
 
Ne
4
11
18
25
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Auto-moto (2 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM