Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 28. května 2016 a svátek má Vilém.

Jak Kolín, tak Český Brod dostaly o víkendu lekci z fotbalové produktivity. Kolín stále neuhrál ani bod

Obavy o výkony kolínských fotbalistů po náhlém rozhodnutí vedení klubu zúčastnit se 2. ligy se potvrzují. Aspoň jeden bod nezískali už ve čtvrtém střetnutí, z toho tři sehráli na domácí půdě, přičemž jediný venkovní duel dopadl pro ně vlastně nejlépe. Zůstávají tak poslední a navíc vstřelili pouze 2 góly. Toho druhého dosáhli z penalty v neděli.

Publikováno: 26.8.2014 v 17:00

FNL
FK KOLÍN – FK BANÍK SOKOLOV 1:4 (0:2)

Zápas rozhodly katastrofální úvody obou poločasů. Domácí prohrávali od 5., kdy se trefil Pouček – 0:1. V 10. už to bylo 0:2, skóroval Hoffman po nedůrazu Petráška. Kolín poprvé ohrozil branku soupeře po dvaceti minutách, ale Svátek mezi tři tyče míč neposlal. Radostná událost pro Veselého tým přišla ve 26., kdy hosté zahráli ve svém velkém vápně rukou. Nařízený pokutový kop Svátek poslal bezpečně mimo gólmanovy rukavice a domácí prohrávali pouze o jednu branku – 1:2. Do konce 1. půle mohli Kolínští i vyrovnat. Šancí měli dost, ale ani Jurečka ani Macháček nebo Svátek dát gól nedokázali. Západočeši trestali hned po přestávce. V 50. nejprve vrátil Baníku dvoubrankový náskok Ouedraogo a v 55. výsledek uzavřel Červenka - 1:4. Domácí ke své smůle navrch přišli v 60. o Kabeleho, který musel po druhé žluté kartě předčasně do sprch. Tím skončil fotbal, neboť protivník se už nemusel snažit. Diváci: 485.

Sestava Kolína: Pechatý – Jelínek, Klapka (68. Jukl), Šimkovský, Kučera – Jurečka, Kabele, Kratochvíl, Svátek (60. Kalaš) – Petrášek (56. Biško), Macháček.

4. kolo: Ústí nad Labem - Most 1:3, Třinec - Opava 2:1, Pardubice - Zlín 0:0, Táborsko - Karviná 1:1, Vlašim - Frýdek-Místek 0:2, Olomouc - Znojmo 0:2, Žižkov - Varnsdorf 3:0.

5. kolo: Frýdek-Místek - KOLÍN (so 30.8. 17:00)

Divize C
FK PARDUBICE B – SK ČESKÝ BROD 5:1 (3:0)

Hosté neprožili dobrý den. Po 1. poločase prohrávali 0:3, když gólmana Sovu překonali Vondra, Petráň a Fousek. O pauze se jim nevedlo líp, když je pokořili Fousek a Vondra – 0:5. Až v 80. se Českobrodským povedlo skórovat díky Müllerovi – 1:5.

Sestava Č. Brodu: Sova – Farkaš, Mlejnek (46. Skořepa), Kozák, Janda – Moravec (70. Jerie), Vobořil (80. Šindelář), Svoboda, Bora (50. Müller) – Froněk, Walter (30. Šťastný).

3. kolo: Dobrovice - Jablonec nad Jizerou 3:1, Náchod - Česká Třebová 1:0 np, Letohrad - Týniště nad Orlicí 2:0, Ústí nad Orlicí - Vysoké Mýto 1:0 np, Pěnčín/Turnov - Dvůr Králové, Trutnov - Benátky nad Jizerou, Kutná Hora – Živanice výsledky neznámé.

4. kolo: D. Králové – Č. BROD (ne 31.8. 17:00)