Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 27. září 2016 a svátek má Jonáš.

Každý chvilku, tahal pilku, naposled řízli Ostravaci

Včera přicestoval do Kolína do haly Spojů druhý soupeř ze severu Moravy. Následovaly druhá prohra o pár bodů v koncovce a podruhé neproměněné trestné hody kolínských rozehrávačů v závěru zápasů. V mnohém podobná utkání, vždy s negativním výsledkem pro Kolín. Tak by se dala ve stručnosti charakterizovat poslední vystoupení kolínských basketbalistů. Skóre zápasu bylo velmi nízké, proto o úspěchu či neúspěchu mohla rozhodovat prakticky každá neproměněná střela, ztráta míče či nepozornost v obraně.

Každý chvilku, tahal pilku, naposled řízli Ostravaci
 
Publikováno: 13.11.2014 v 10:00
Rubrika: Sport

NBL

BC KOLÍN - NH OSTRAVA 64:69 (18:16, 12:16, 14:9, 20:28)

V prvním dějství začali domácí velmi dobře a vypracovali si až osmibodové průběžné vedení. To ovšem dokázali hosté stáhnout na rozdíl jednoho koše. V průběhu druhé části si Kolíňáci stále udržovali mírné vedení, které jim ovšem Ostravští tři a půl minuty před přestávkou dokázali vzít a byli to oni, kteří odcházeli do šaten s jednokošovým vedením.

Po dvou a půl minutách si BC Kolín vedení dokázal vzít sice zpátky, ale v na body chudé třetí čtvrtině se na více než pětibodový odstup nedostal. Před závěrečnou částí si držel výhodu tří bodů. Ta byla bodově pestřejší a oba týmy se ve vlnách přetahovali o vedení, když hosté dokázali vést až o osm bodů, nicméně dobrými střelami jsme domácí vraceli vždy zpět. Když Kolínští dvacet sekund před koncem po obou proměněných trestných hodech Davise prohrávali o pouhý bod, byla před nimi koncovka, která byla podobná té z minulého utkání s Opavou. Tam oba své rozhodující trestné hody neproměnil Hammond, tentokráte ho napodobil druhý rozehrávač Davis. Hosté tak mohli slavit vítězství.

Diváci: 550. Body Kolína: Chán Aleš 14, Vocetka Michal 13, Hammond Bryan Nicholas 9, Ličartovský Štefan 8, Horák Ladislav 7, Machač David 5, Davis Jawan 4, Faifr Samuel 2, Field Richard 2.

Autor článku: Ivan Martinec
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
10. Řepánkovy slavnosti s parní čugálou a desperády na divokých koníchRozhovor s ředitelem kolínské umělecké školy Michalem Dubnickým o výměně pedagogů v baletním oddělení 40. výročí úmrtí fotografa Josefa Sudka uctili současně fotografové v Kolíně a v polské Jaworzne Kolínský autor kresleného humoru Václav Linek rozesmívá Kutnou Horu
Kalendář akcí: Září
Po
 
5
12
19
26
Út
 
6
13
20
27
St
 
7
14
21
28
Čt
1
8
15
22
29
2
9
16
23
30
So
3
10
17
24
 
Ne
4
11
18
25
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Auto-moto (2 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM