Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 10. prosince 2016 a svátek má Julie.

Kolínské atletické žactvo získalo 26 medailí na halovém přeboru Středošeského kraje

Gigantický závod mají za sebou kolínští atletičtí organizátoři, kteří spolupořádali halový přebor Středočeského kraje v kategoriích mladšího a staršího žactva. Startovalo na něm totiž 458 závodníků v celkem 1.034 startech a dvojice startérů musela vystřelit během uplynulé neděle celkem 151 ran!

Publikováno: 15.1.2014

Kolínské atletické naděje si v této konkurenci vedly výborně. Vybojovaly celkem 10 zlatých, 8 stříbrných a 8 bronzových medailí a o jediné zlato prohrály pomyslný souboj s nejsilnějším středočeským klubem – A.C. TEPO Kladno. Nejvíce se na tomto úspěchu podíleli mladší žák Dominik Holub, který zvítězil na 60 m, 60 m překážek a v dálce, dva tituly si připsal starší žák Jindřich Semotam v běhu na 60 m překážek a ve skoku o tyči, po jednom zlatu pak přidali ve starším žactvu Michal Hejduk na 1.500 m, Jiří Kraus ve skoku dalekém, Kateřina Doudová na 800 m a štafeta starších žáků na 4x200 m, stejně úspěšná byla i štafeta mladších žáků. Nejkvalitnější výkon ale předvedl starší žák Štěpán Hampl v běhu na 60 m, který doběhl druhý ve výborném osobním rekordu 7,27, který jej řadí mezi favority republikového šampionátu.

Kolínští medailisté:

1. místa: Hejduk (ŽS) 1.500 m 5:07,34, Semotam (ŽS) 60 m př. 9,27 a tyč 260, Kraus (ŽS) 545, Doudová (ŽS) 800 m 2:30,01, Holub (ŽM) 60 m 8,06, 60 m př. 9,75 a dálka 562, Čapek, Semotam, Kraus, Hampl (ŽS) 4x200 m 1:42,51, Vítek, Podnecký, Höffner, Holub (ŽM) 4x200 m 1:57,36.

2. místa: Hampl (ŽS) 60 m 7,27 a 150 m 18,25, Barták (ŽS) 800 m 2:21,80 a výška 158, Brandejský (ŽS) tyč 210, Podnecký (ŽM) 5:41,50, Král (ŽM) koule 8,72, Pešová (ŽM) výška 139.

3. místa: Šanc (ŽS) 800 m 2:23,95, Hruška (ŽS) tyč 210, Král (ŽM) výška 135, Höffner (ŽM) dálka 476, Mocová (ŽM) 2:40,42, Radoňská (ŽM) 1500 m 6:56,52, Škopková (ŽM) dálka 426, Šanc Š., Cais, Šanc J. Barták (ŽS) 4x200 m 1:50,25.

Autor článku: J. Tuček

Na Zálabí opravují nadjezdZdravotnické poplatky kraj proplácet nebudeStoku proti záplavám stále budujíChodníček k Tesco je uzavřený
Kalendář akcí: Prosinec