Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 25. srpna 2016 a svátek má Radim.

Kolínský házenkář Kraus za dva zápasy nastřílel 17 gólů. Stačilo to však jen na zisk jediného bodu

Publikováno: 9.3.2014 v 9:00

Kolínští házenkáři rozehráli 16. února druhou část své skupiny 2. ligy. V Jablonci nad Nisou podlehli domácímu favoritovi 20:26 (9:9). Hosté hráli v 1. poločase s vedoucím týmem soutěže vyrovnanou partii. Dokonce vedli 9:5, ale domácí dokázali před odchodem vyrovnat. V 2. poločase už měl Jablonec navrch. Za Kolín skvěle zahráli Kraus, autor 8 gólů, a Semenec, který vsítil 6 branek.

I v dalším kole musel HC Kolín jet ven. V Ústí nad Labem vybojoval bod za remízu 21:21. Hosté byli v úvodní půli opět lepší, když vedli 11:10. I po pauze kolínští házenkáři měli navrch, nakonec však o bod navíc přišli. Za Kolín opět parádně zahrál kanonýr Kraus, jenž domácím nasázel 9 gólů. Druhým střelcem byl znovu Semenec, který se trefil čtyřikrát.