Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 24. srpna 2016 a svátek má Bartoloměj.

Kolínský Taneční klub CrossDance exceloval na Mistrovství České republiky v České Lípě

Publikováno: 4.6.2014, Aktualizováno: 3.6.2014 v 14:00
Rubrika: Zpravodajství

Kolínské taneční studio CrossDance se 24. května účastnilo Mistrovství České republiky v plesových předtančeních dětí a juniorů. Svaz učitelů tance je pořádal pod názvem Festival Tanečního Mládí v České Lípě. CrossDance se na Mistrovství ČR probojoval přes regionální kolo v Hlinsku, kde dětská i juniorská formace obsadily první místa. V České Lípě ovšem byla konkurence větší.

Dětská formace kolínského studia vedená Naděždou Eretovou startovala pod názvem Tchu Tcha Tcha. Mezi sedmi týmy obsadila jednoznačně první místo a získala od poroty samé jedničky. Mezi juniory bojovalo o vítězství 14 formací. Trenér CrossDance Vladimír Vidner měl za soupeře formace věkově mnohem starší. Za kolínský klub totiž nastoupilo i šest tanečníků, kteří věkem spadají ještě do dětské kategorie. Přesto zvítězili a do Kolína přivezli titul Mistrů ČR v párových formacích. Protože v blízkých týdnech se konají národní soutěže i v dalších tanečních disciplínách, je jisté, že o CrossDance určitě brzy znovu uslyšíme.

Kolínské taneční studio CrossDance se 24. května účastnilo Mistrovství České republiky v plesových předtančeních dětí a juniorů a přivezlo zlaté medaile.
Autor článku: Vladimír Sládek

Fotbalisté Polep, Poříčan i Velimi si připsali do tabulky více bodů než jejich soupeřiKolínští atleti zabojovali v Jablonci o záchranu, přesto musí čekat na výsledky extraligyKolínští literáti: Jan Novák napsal libreto komiksu Zátopek, Eva Bešťáková překvapila s Poironem a Jana Jirásková se prosadila u PasekyOBRAZEM: Císařské dny v Kolíně
Kalendář akcí: Srpen