Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 25. května 2016 a svátek má Viola.

Kolínským fotbalistům se před startem 2. ligy daří. Vyhráli v poslední přípravě a hlavně postoupili v poháru

Publikováno: 28.7.2014 v 13:00

V posledním přípravném utkání kolínští fotbalisté hostili Benešov. Domácí nováček Fotbalové národní ligy ve středu zvítězil 2:1 (1:1). O výsledku se rozhodlo ve 2. poločase, kdy po hodině hry skóroval Bláha. V úvodních 45 minutách poslal Kolín do vedení Mujagič, za chvíli však vyrovnal Žák.

V sobotu FK Kolín absolvoval 1. kolo Poháru FAČR. V něm se utkal s divizním MFK Trutnov. Na půdě protivníka vyhrál favorit po gólech Čížka, Mujagiče a Jurečky 3:0 (1:0). Druhé kolo je naplánované na 13. srpna 17. hodinu. Kolín doma pohostí prvoligové Bohemians Praha 1905.

Do bojů zasáhl i divizní Český Brod. V sobotu doma hostil třetiligový Převýšov. Podlehl mu snadno 0:7 a v poháru dojel.

Autor článku: Redakce KP