Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 27. srpna 2016 a svátek má Otakar.

Kolínští basketbalisté poprvé v aktuálním ročníku porazili Ústí nad Labem. Po tomto úspěch jsou podmíněně na 7. místě

Ve středečním utkání 41. kola Mattoni NBL domácí Medvědi získali šestou výhru v řadě. Nerozhodilo je ani to, že se museli obejít bez Ashtona Mitchella, který odchází do Srbska. Ashton se přišel rozloučit s fanoušky a utkání sledoval alespoň z lavičky.

Publikováno: 27.3.2014 v 13:00

Dirigentské taktovky se tedy chopil srbský rozehrávač Djukan Djukanović. A dostal Kolín podmíněně v tabulce na 7. pozici, Ostrava totiž v tomto kole odpočívala. Medvědi v sobotu 29. března od 17:45 přivítají USK Praha.

BC KOLÍN- SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM
92:79 (23:20, 20:19, 28:19, 21:21)

Kolín vyhrál první desetiminutovku o 3 body. V té druhé odskočil až na 9 bodů, ale soupeř osmibodovou šňůrou snížil na 34:33. V poločase domácí vedli 43:39.

Do třetí čtvrtiny vstoupili domácí skvěle. Přesná střelba a dobrá obrana jim přinesly osmnáctibodový náskok. Machač v tomto úseku zápasu nasázel 10 bodů. Přidali se i jeho spoluhráči Field, Horák, Ličartovský, Djukanović, Zuzák a bylo z toho vedení 70:52. Do konce čtvrtiny Ústí upravilo na 71:58.

Ve čtvrté části se Ústí přiblížilo na 2 body. Tři minuty před závěrečným klaksonem svítil na tabuli stav 81:79. Koncovku sehrál kolínský tým parádně. Výborně bránil, trestal chyby soupeře a nastřílel 11 bodů v řadě. Vybojoval tak první letošní výhru nad ústeckou Slunetou.

Body Kolína: Machač David 23, Ličartovský Štefan 22, Field Richard 21, Horák Ladislav 10, Zuzák Stanislav 10, Djukanovič Djukan 3, Lewis Jeremy Matthew 3.

Zemřel kapelník Dařílek; na plaňanském posvícení zazpívá Hana Zagorová a další drobné zprávy z kolínského regionuNa XXXI. Světové dny mládeže do Krakova se Šárovcovi z Předhradí vypravili autostopemMěstský společenský dům v Kolíně má nové osvětlení sálu s LED diodami a plynulým stmívánímKolínské posvícení začíná ve čtvrtek 25. srpna
Kalendář akcí: Srpen