Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 27. května 2016 a svátek má Valdemar.

Kolínští fotbalisté dlouho drželi nadějný stav, opět ale prohráli

Fotbalový klub FK Kolín v zápasu 12. kola stejně jako před týdnem začal výtečně a vedl, druhý poločas ale zase nezvládl a připsal si devátou porážku, spolu s Ústím nejvyšší počet ve 2. lize. V tabulce je stále na posledním místě.

Publikováno: 27.10.2014 v 10:00

FNL

FK KOLÍN - FC GRAFFIN VLAŠIM 1:3 (1:0)

První vážnější situace před vlastní brankou zažíval domácí Kubát. Premiérový pokus mířil nad břevno, další rána šla k přední tyči, ale kolínský gólman míč vyrazil. Jeho tým se postupně osměloval a ve 40. následoval úder. Ve 40. domácí zahrávali přímý kop, Macháček se šťastně dostal k meruně a vsítil vedoucí branku – 1:0. Bohužel se z vedení netěšili dlouho, chvíli po rozehrání 2. půle Matějka vyrovnal na 1:1. Vlašim přidávala další brankové příležitosti, ale Kubát chytal bezvadně. V 70. však na další Matějkovu šanci nestačil a hosté tak stav obrátili – 1:2. 0 4 minuty později potvrdil výhru Graffinu Barák – 1:3. Domácí inkasovali i počtvrté, ale pro ofsajd nemohla být branka uznána. Diváci: 350.

Sestava Kolína: Kubát – Šimkovský, Petrášek, Biško, Janec – Bláha, Macháček, Jelínek, Schön (50. Klapka) – Mujagič (62. Kučera M.), Svátek (73. Frimmel).

Autor článku: Michal Černý