Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 6. prosince 2016 a svátek má Mikuláš.

Kolínští hokejisté se v posledním kole základní části posunuli na 2. místo. Tam ale zřejmě nezůstanou

Poslední zápas základní části II. NHL Západ časově kolidoval s dalším nevýrazným vystoupením národního hokejového mužstva vedeného géniem Hadamczikem na zimní olympiádě proti bezvadným Američanům, ale i s domácím duelem kolínských basketbalistů. Proto asi jen dvě stovky příchozích viděli snadné vítězství domácích Kozlů nad slabým sokem. Díky němu se Rácův tým zatím posunul na 2. pozici tabulky. Musí však počkat na výsledek sobotního utkání Tábor - Jablonec. Domácím nezbývá než vyhrát, aby Kolín přeskočili. Play-off startuje v den Vítězného února.

Publikováno: 21.2.2014 v 12:44

SC KOLÍN - JINDŘICHŮV HRADEC 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)

Vzhledem k rozdílným kvalitám obou celků bylo možné tvrdit, že je po 1. třetině rozhodnuto. Domácí se ujali ani ne po minutě hry, kdy se trefil Morkes - 1:0. Ve 4. přidal druhou branku Zumr - 2:0. V 17. pojistil vedení v přesilovce Pýcha - 3:0. Kdo se těšil na desítku, ostrouhal. Kozlové zmírnili a ve 2. části skóroval pouze Jankovský - 4:0. Chvilku před koncem prostředního dějství hosté zásluhou Pekárka snížili - 4:1. Účet podepsal v poslední minutě Ježek, který poté, co mu trenér Rác pohrozil, že ho vyloučí z kádru, přidal na výkonnosti - 5:1.

Sestava Kolína: Sejpal (41. Moravec) – Barták, Pácal, Pýcha, Skokan, Muláček, Hanzl, Chaloupka – Jankovský, Valášek, Morkes – Ježek, Mejzr, Malý – Kadlec, Šafránek, Zumr – Semirád, Kočí.

Vyloučení: 3:3, využití přesilovek: 1:0. Diváci: 200

Kozlové půjdou do play-off ze druhého, v nejhorším případě ze třetího místa tabulky.

Na Silvestra hraje v divadle bigband Městské autobusy čeká od příštího týdne několik změnProstranství chrámu se nejspíš změníKutnohorská nemocnice pere i pro nemocnici Kolín
Kalendář akcí: Prosinec