Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 30. července 2016 a svátek má Bořivoj.

Kolínští hokejisté vybojovali v Berouně velmi teoretickou šanci na postup

Kozlové i v odvetě baráže o 1. ligu zvítězili nad bývalým prvoligovým celkem z Berouna. Bylo to však úplně jiné kafe než v prvním utkání v Kolíně. O den dříve Sokolov porazil Prostějov 4:3 po prodloužení. Kolín je nyní na 4. pozici 3 body za Sokolovem a Mostem a 4 body za Prostějovem, jenž dvakrát přehrál… Poslední barážový zápas hrají Kozlové v pondělí 21. dubna od 18:07 proti Mostu.

Publikováno: 19.4.2014 v 20:00

HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI – SC KOLÍN 3:4 (0:2, 3:0, 0:2)

Hosté měli dnes výborný začátek, hned v 1. se ujali zásluhou Ježka vedené 0:1. Po 10 minutách přidal Šafránek druhou branku – 0:2. Po první přestávce však bylo všechno. Ve 22. Špelda snížil na 1:2. Drtivou koncovkou pak Beroun v přesilových hrách otočil výsledek díky Hrdelovi ve 39. a A. Půlpánovi ve 40. na 3:2. Ještě 10 minut před uplynutím základní hrací doby Medvědi stále vedli. Pak přišel druhý a poslední obrat. V 51. Morkes vyrovnal na 3:3. Když duel spěl k prodloužení, v 57. Šifta vsítil vítěznou branku Kozlů – 3:4!!! V závěru sice domácí zkusili power play, ale ani to jim ke kýženému vyrovnání nepomohlo. Kozlové si tak odvezli od řeky Berounky domů tři body. Vyloučení 7:7, využití přesilovek 2:0. Sestava Kolína: Sejpal – Valášek, Pácal, Pýcha, Skokan, Hanzl, Barták, Chaloupka – Ježek, J. Kadlec st., Morkes – Šifta, Mejzr, Malý – Jankovský, Šafránek, Zumr – Marvánek, Semirád, Kočí – J. Kadlec ml.

Berounští hokejisté byli blízko k první výhře v kvalifikaci na 1. ligu, nakonec ale pohořeli.
Autor článku: Michal Černý

Kolínským farářem se stal slovenský řeholník P. Ján HalamaSrpnové novinky letního kina v Kolíně: Gangster KA, Vykolejená, Teorie tygra a dalšíVisacích zámečků lásky na lávce u Kmochova ostrova přibývá30. jubilejní neckiáda v Polní Chrčici se ponese ve filmovém duchu
Kalendář akcí: Červenec