Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 11. prosince 2016 a svátek má Dana.

Kolínští hokejoví Kozlové si v Klášterci zvýšili náskok na čele tabulky

Publikováno: 17.11.2015 v 10:00, Aktualizováno: 16.11.2015 v 12:00

Kolínští hokejisté vyhráli další utkání a udrželi prvenství. V sobotu zvítězili v Klášterci nad Ohří.

HC KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ – SC KOLÍN
4:6 (1:4, 1:0, 2:2)

Zápas Kozlové rozhodli v 1. třetině. Lépe ale zahájili domácí. Ve 2. vedli zásluhou Huňadyho 1:0. Jenže pak se otěží utkání chopili hosté a nasázeli soupeři 4 branky. Hned ve 3.vyrovnal Semirád, ve 12. Otočil stav Zumr, v 17. Malý zaznamenal třetí gól a ve 20. ještě skóroval Jelínek – 1:4.

.Po pauze ale Kozlové polevili a jedinou brankou ve 2. třetině Klášterec snížil. Ve 33. skóroval Mála – 2:4. Domácí pokračovali ve zlepšeném výkonu a srovnali krok. Ve 44. Deveri a 49.Hammerbauer dosáhli skóre 4:4. Koncovka však patřila Kolínu, v 56. vsítil vítězný gól Malý a v 60. Upravil stav Hlavatý – 4:6.

15. kolo: Písek - Žďár nad Sázavou 0:4, Havlíčkův Brod - Kobra Praha 6:3, Klatovy - Tábor 5:4 po sam. náj., Bílina – Děčín 1:4, Jablonec nad Nisou - Řisuty 6:3, Pelhřimov - Sokolov 7:4, Jindřichův Hradec - Vrchlabí 2:5, Trutnov - Nymburk 3:2.

17. kolo: Písek - KOLÍN (so 21. 11. 17:00).