Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 29. srpna 2016 a svátek má Evelína.

Kolínští taekwondisté získali v Havířově pohár za celkové vítězství na turnaji

Publikováno: 4.4.2015 v 8:00

V sobotu 21. března se v městské sportovní hale Slavia v Havířově konal letošní první turnaj extraligy a národní ligy poomsae, Havířovský pohár 2015, kterého se zúčastnila i početná výprava z Kolína.

Oproti loňskému prvnímu ročníku se turnaje zúčastnilo dvojnásobné množství soutěžících. Téměř 120 závodníků z celé České republiky se postupně vystřídalo na dvou závodních plochách vybavených elektronickým systémem hodnocení.

Celkově byl turnaj velmi povedený a k vidění byla řada vynikajících výkonů. TAEHAN opět dokázal, že soupeři si na nás musejí dávat dobrý pozor. Čtrnáct z devatenácti našich závodníků dosáhlo na medailové pozice, další se probojovali do finále a skončili na krásných 5. místech. Stoprocentní úspěch slavily naše trojice, všechny tři získaly zlatou medaili. Ve dvojicích jsme do medailové sbírky přidali ještě tři zlata, jedno stříbro a jeden bronz.

Se ziskem 57 bodů jsme Havířovský pohár suverénně vyhráli, a nechali tak za sebou druhý sportovní klub Kangsim a třetí Sejong z Prahy.

Úspěšní závodníci - Hájek, Lee a Svítilová - pózují se získanými medailemi.
Autor článku: v.s. rudon

Kolínské posvícení začíná ve čtvrtek 25. srpnaPhilip Morris ČR a.s. si dovoluje oslovit spoluobčany se žádostí o spolupráciZáří v Kolíně je doslova nabité nejrůznějšími akcemiZákladní školu v Kmochově ulici v Kolíně má město nechat nasvítit
Kalendář akcí: Srpen