Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 1. června 2016 a svátek má Laura.

Korfbalový favorit z Kolína měl s Modrými slony ze Znojma nečekané potíže

První únorový víkend přivítal kolínský tým na palubovce v Přelouči znojemské korfbalisty. Úvodní vzájemný duel v této sezóně hráči VKC Kolín vyhráli 21:17 a i díky svému postavení v extraligové tabulce, kde zaujímají společně s Českými Budějovicemi první příčku, byli před zápasem 8. kola favority.

Publikováno: 5.2.2014

VKC KOLÍN - TJ ZNOJMO 15:13 (10:9)

To také v úvodu zápasu dokázali, když si během prvních minut vytvořili náskok 5:0. Znojemský tým se však po nevydařeném úvodu utkání dokázal brzo oklepat a herně i střelecky se dotáhl na domácí celek. Do šaten se šlo za stavu 10:9 pro domácí. Druhá půle byla z obou stran daleko nervóznější. Oběma celkům nefungovala útočná část hry tak, jak by si představovali. Naopak obrana oba týmy držela. Díky těmto faktům byl stav čtyři minuty před koncem pouze 14:13 pro Kolín. V posledních minutách se tedy rozhodovalo o tom, zda se znojemským podaří zápas otočit nebo alespoň vybojovat jeden remízový bod. Nakonec to byl však Kolín, za který v poslední minutě pečetil výhru Königsmark.

Za Kolín skórovali Schwarz D. 5, Kubíček 3, Kolářová 2, Königsmark 2, Sládek 2, Čejková 1.

Video připomíná utkání o 3. místo na Eurocupu 2014, ve kterém VKC Kolín prohrál s NV Benfica Lisabon.

Autor článku: Redakce KP

Trasa kolínskéTřináctky má licenci, zahájí provoz 1. červnaKolínská společnost Prostor plus má nového ředitele sekce sociálních služeb - Jiřího ValnohuV rámci Kolínského kulturního léta 2016 zahraje i slovenská kapela No NameKolínský Southern rock & blues neměl slabé místo, za rok bude opět jen jednodenní
Kalendář akcí: Červen