Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 24. srpna 2016 a svátek má Bartoloměj.

Kozlové byli minulý týden stoprocentní a vedou. K tomu přispěl hattrickem i kapitán Malý

Publikováno: 13.10.2014 v 13:00

Lední hokejisté z Kolína absolvovali pátý mistrovský zápas. Podle papírových předpokladů to měla být pro Kozly lahůdka. Vinou slabého výkonu to by nakonec nervák, přesto zvítězili a díky menšímu počtu utkání Sokolova a porážky dosud vedoucího Tábora postoupili do čela pořadí. V sobotu Kolínští opět zvítězili a udrželi vedoucí post.

II. NHL Západ
SHC KLATOVY - SC KOLÍN 3:6 (1:2, 2:1, 0:3)

Lépe začali hosté, kteří se během dvou minut ujali dvougólového vedení. V 10. vsítil vedoucí branku Zumr a pak Veselý přidal druhý gól – 0:2. Jenže vzápětí Opava snížil na 1:2. Po přestávce ve 22. vyrovnal Vondryska a v 25. domácí obrat dokonali díky Kubešovi – 3:2. Za 5 minut Malý zahájil cestu za hattrickem – 3:3. V poslední třetině kralovali Kozlové. Ve 43. a 56. Malý jako správný kapitán Kolínské nasměroval k výhře – 3:5. Účet zápasu podepsal Valášek, jenž trefil prázdnou svatyni – 3:6.

5. kolo: Klatovy - Pelhřimov 2:3 po náj., Mor. Budějovice – Řisuty 5:4 po tr. stř., Sokolov – Tábor 4:2, Jindř. Hradec – Klášterec n. Ohří 6:2, Jablonec – Žďár n. Sáz. 3:2, Trutnov – Bílina 3:2, Nymburk – Vrchlabí 4:5 po náj. 6. kolo: Klášterec n. O. - Jablonec n N. 3:5, Řisuty - Sokolov 4:2, Bílina - Kobra Praha 4:6, Žďár n. S. - Trutnov 3:1, Pelhřimov - Vrchlabí 4:6, Tábor – J. Hradec 2:1, Děčín – M. Budějovice 7:2.
7. kolo: KOLÍN – Pelhřimov (so 18.10. 17:07).