Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 26. srpna 2016 a svátek má Luděk.

Kozlové v úvodní kole play-off zničili Vajgar z jihu Čech. Do čtvrtfinále postoupili nejkratší cestou

Kolínští hokejisté minulý týden během 5 dnů zvládli osmifinálovou sérii vyřazovacích bojů. Nad Jindřichovým Hradcem zvítězili hladce 3:0 na zápasy. Jenom odveta na jihu Čech byla o hodně těžší než zbývající dva duely. Čtvrtfinálová série startuje v pátek 7. března.

Publikováno: 4.3.2014 v 8:00

SC KOLÍN - KLH VAJGAR JINDŘICHŮV HRADEC
5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

Hosté se víc než dvě třetiny drželi. Stejně jako v 1. střetnutí otevřel skóre Šafránek – 1:0. Už za 4 minuty, v 9., však Kotrla vyrovnal – 1:1. V 23. znovu zavelel k úniku Šafránek – 2:1. I tentokrát Jihočeši Kolíňáky dohnali, v 36. dal gól Tomšík – 2:2. Rozhodující úder přišel v 45. kdy vítěznou branku vsítil Jankovský – 3:2. Na tuto trefu už nedokázali Jindřichohradečtí odpovědět. Naopak pár vteřin poté Valášek zvýšil na 4:2. V 55. Jankovský proměnil v gól dvojnásobnou přesilovku – 5:2.

Sestava Kolína: Sejpal - Barták, Pácal, Muláček, Hanzl, Skokan, Pýcha, Chaloupka - Valášek, Kadlec, Morkes - Ježek, Mejzr, Malý - Jankovský, Šafránek, Semirád - Kočí, Zumr, Šifta

Vyloučení 7:10, využití přesilovek 1:0. Diváci: 910.