Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 10. prosince 2016 a svátek má Julie.

Máme se v Kolíně obávat devianta v černém? Viděn byl prý na kolínském sídlišti

Kolínem proběhlo několik zpráv, že po městě se opět pohybují podivná individua ohrožující ženy, možná i děti. Problém je, že tyto zprávy jsou neurčité natolik, že nyní policisté těžko mohou případné pachatele nalézt. Údajný úchylný spoluobčan a pedofil (možná v jedné osobě) se vyskytl například na sídlišti.

Máme se v Kolíně obávat devianta v černém? Viděn byl prý na kolínském sídlišti
 
Publikováno: 5.10.2014 v 6:00
Rubrika: Zpravodajství

"Nechoďte žádná sama večer po sídlišti! Straší tady nějakej hubenej ´zmrd´ v černým oblečení a číhá! Už na mě vyskočil ze křoví a po příchodu bráchy do něj zas skočil a utekl! Dneska čekal přímo ve vchodě! Musela mě domů přímo do bytu doprovodit policie ! Prohledali barák, ale nikoho nenašli. Klepu se a brečím ještě teď! Kdo by to byl řekl, když mám staforda na vodítku! Už nikdy si nepůjdu sama snad ani pro rohlíky k snídani!" uvedla zážitek jedna obyvatelka sídliště.

Další obyvatelka vyzývá na sociální síti k uspořádání honu na "úchyla" s vynecháním policie. "Před 14 dny sledoval mě, schovával se nejdříve za stromy. Pak si všiml, že na ulici nejsem úplně sama a já utekla do vchodu domů. Pepřák už mám, ven s psisky po 21. hodině už nejdu... klepala jsem se jak ratlík...," přidala zkušenost jiná ohrožená žena. Zaznamenali něco policisté?

Máme se v Kolíně obávat devianta v černém? Viděn byl prý na kolínském sídlišti
Pomáhat a chránit.
Foto: Archiv KP

"Zmíněný první případ byl oznámen. Nic však nenasvědčuje tomu, že by se jednalo o úchyla či pedofila. Slečna uvedla, že pouze viděla muže v černém oblečení, který před ní utekl. Na tuto nepromluvil, ani se nepokusil o kontakt. My celou věc nepodceňujeme a zmíněné místo monitorujeme. Pokud mají informace jiné ženy, prosím ozvěte se policii, ať můžeme v této věci činit další kroky dle zákona," uvedla tisková mluvčí kolínských policistů Martina Fejfarová.

Autor článku: Jiří Červín, Policie ČR
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Šachisté Sokola Kolín zahájili novou sezónu. Dokázali porazit Písek i s velmistrem a mezinárodním mistremSilvestrovský běh letos s registrací předem! Včas přihlášení zaplatí levnější startovné
Kalendář akcí: Prosinec
Po
 
19
Út
 
27
St
 
7
21
Čt
1
22
29
16
23
30
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (3 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
Zvířata (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM