Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 25. října 2016 a svátek má Beáta.

MISS Kolínska bude i letos, i když s nižší dotací

I letos chce produkční agentura Colin Agency pořádat, celkem už počtrnácté, soutěž MISS Kolínska. Slavnostní finále má proběhnout 10. prosince tradičně v Městském divadle v Kolíně.

MISS Kolínska bude i letos, i když s nižší dotací
 
Publikováno: 31.8.2014 v 7:00, Aktualizováno: 29.8.2014 v 15:00
Rubrika: Ostatní

Kulturní komise Rady města Kolína schválila společnosti na pronájem divadla dotaci 15 tisíc korun. Následně ale agentura požádala i městskou radu o další dotaci ve výši 20 tisíc korun. Tam však narazila, neboť při hlasování se nevyjádřila nadpoloviční většina všech členů rady a ta proto v souladu s jednacím řádem přistoupila k pomocnému hlasování. V něm rozhodla, že se návrhem na poskytnutí dotace z rozpočtu Rady města Kolína již na svém jednání zabývat nebude a usnesení nebylo přijato. Pořadatel MISS Kolínska tedy získal příspěvek "pouze" ve výši 15 tisíc korun.

Plány organizátora uspořádat 14. ročník však nižší požadovaný příspěvek nezměnil. "Jen bohužel nebudeme moci vytvořit technicky takový večer, jaké byly původní plány. Ale vše ostatní děláme všichni dobrovolnicky v rámci svého volného času a zadarmo, tudíž i letos jdeme do pořádání soutěže s velkým nasazením a srdcem, jako vždy," řekla Gabriela Šubotníková z Colin Agency.

"Ráda bych zdůraznila, že akci MISS Kolínska děláme především pro mladé lidi, kteří akci dosti sledují a zároveň se finalistky naučí etiketě, vizážistice, líčení, péči pleť a tělo, správné chůzi atd., a to ve velké míře ovlivňuje i jejich vrstevníky, rodinu, přátele, známé. A to je pro nás motivací, když potkáte po X letech finalistku, která je usměvavá, upravená, pozdraví a zdvořile promluví. A nejen finalistky, ale i jejich spolužáci jsou finalistkami pozitivně ovlivněni na celý život," upozorňuje výše jmenovaná pořadatelka.

Autor článku: Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kdo neumí polku, nenajde si holkuHygienici přijeli do závodní kuchyně v Kolíně spočítat švábyŘeditelství silnic a dálnic se dostalo k soudu i kvůli obchvatu KolínaKolínský starosta Vít Rakušan neodchází, Kolín určitě čekají lepší časy
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
3
10
17
24
31
Út
 
4
11
18
25
 
St
 
5
12
19
26
 
Čt
 
6
13
20
27
 
 
7
14
21
28
 
So
1
8
15
22
29
 
Ne
2
9
16
23
30
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Blahopřejeme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (12 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM