Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 28. září 2016 a svátek má Václav.

Mladší žáci zlatí, dívky mimo medaile. Mladí atleti zvítězili ve finále přeboru Středočeského kraje

Na kladenském Sletišti se v poslední zářijovou neděli uskutečnilo finále atletického přeboru Středočeského kraje v kategorii mladšího žactva. Zatímco kolínští chlapci nedali ostatním družstvům v boji o titul žádnou šanci, děvčata už podruhé za sebou skončila mimo medailové pozice, když obsadila 4. místo.

Publikováno: 11.10.2014 v 11:00, Aktualizováno: 7.10.2014 v 11:00

Z jednotlivců byli největšími oporami svých týmů Dominik Holub, který vyhrál běh na 60 m (7,63 s) i skok daleký (588 cm), a Tadeáš Krakuvčík, vítěz běhu na 1.000 m (2:56,82 min.). Druzí skončili Jakub Vítek ve skoku vysokém (154 cm) a Tereza Škopková ve skoku dalekém (479 cm). Třetí místa obsadili Tomáš Podnecký na 60 m překážek (10,50 s), Vojtěch Höfner v dálce (477 cm), Jan Jeřábek ve vrhu koulí (10,58 m) a v hodu míčkem (49,68 m), Veronika Němcová v běhu na 60 m (8,71 s) a Linda Radoňská na 1.000 m (3:36,70 min.).

Výsledek finále přeboru Středočeského kraje:

Chlapci: 1. Sokol Kolín-atletika 156,5, 2. A. C. TEPO Kladno 117, 3. AC Čáslav 72,5, 4. Slavoj Stará Boleslav 71, 5. Lokomotiva Beroun 67, 6. STŘELA Žebrák 44,5, 7. Spartak Vlašim 15,5, 8. A. C. TEPO Kladno B 13.

Dívky: 1. A. C. TEPO Kladno 153, 2. Slavoj Stará Boleslav 92, 3. Lokomotiva Beroun 89, 4. Sokol Kolín-atletika74,5, 5. AC Čáslav 70, 6. Spartak Vlašim 52,5, 7. A. C. TEPO Kladno B 21, 8. A. C. TEPO Kladno C.

Autor článku: j. tuček

Kolín: Kino a knihovna připravily koncem září program ke Dnům seniorů Prostitutku ze Zborovské ulice v Kolíně prý zabil kvůli léčbě žloutenkyKolínský autor kresleného humoru Václav Linek rozesmívá Kutnou HoruČerné židle obohatí kolínské Podskalské nábřeží. Obdivuhodná matematika: Za jednu rozbitou tři nové