Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 7. prosince 2016 a svátek má Ambrož.

Na Mistrovství ČR v přespolním běhu doběhli kolínští atleti do cíle bez velkého jásotu.

Publikováno: 7.4.2014 v 16:00, Aktualizováno: 1.4.2014 v 10:00

Čtveřice kolínských běžců se o uplynulém víkendu zúčastnila mistrovství České republiky v přespolním běhu, které se konalo v Bělé pod Radbuzou. Na šampionátu, kde se schází velmi silná konkurence, neboť běžci, kteří na dráze závodí na různých tratích, se zde scházejí v jediném závodě, se nejvíce dařilo mladšímu žáku Tomáši Podneckému, který vybojoval mezi třicítkou nejlepších českých běžců 12. příčku. Starší žákyně Kateřina Doudová doběhla v poli 57 běžkyň na 16. místě, o jednu pozici horší byla mezi juniorkami Kateřina Procházková. Dorostenec Martin Coubal pak doběhl uprostřed startovního pole své kategorie na 30. místě.

Autor článku: Jiří Tuček

Betlémské světlo bude letos na VodárněŘadu ulic vytipovali k opravěSbor Continuo zazpívá v BartolomějiPivo z Kutné Hory se vrátí
Kalendář akcí: Prosinec