Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 27. srpna 2016 a svátek má Otakar.

Na Mistrovství ČR v přespolním běhu doběhli kolínští atleti do cíle bez velkého jásotu.

Publikováno: 7.4.2014 v 16:00, Aktualizováno: 1.4.2014 v 10:00

Čtveřice kolínských běžců se o uplynulém víkendu zúčastnila mistrovství České republiky v přespolním běhu, které se konalo v Bělé pod Radbuzou. Na šampionátu, kde se schází velmi silná konkurence, neboť běžci, kteří na dráze závodí na různých tratích, se zde scházejí v jediném závodě, se nejvíce dařilo mladšímu žáku Tomáši Podneckému, který vybojoval mezi třicítkou nejlepších českých běžců 12. příčku. Starší žákyně Kateřina Doudová doběhla v poli 57 běžkyň na 16. místě, o jednu pozici horší byla mezi juniorkami Kateřina Procházková. Dorostenec Martin Coubal pak doběhl uprostřed startovního pole své kategorie na 30. místě.

Autor článku: Jiří Tuček

Ke srážce vlaku s chodce, k níž došlo 23. srpna u restaurace Rozkoš, musel do Kolína vzlétnout vrtulníkZemřel kapelník Dařílek; na plaňanském posvícení zazpívá Hana Zagorová a další drobné zprávy z kolínského regionuFesťák na tvrzi v Nebovidech se koná v sobotu 27. srpna. Zahrají na něm Kozičky a další post punkeřiKolínské posvícení začíná ve čtvrtek 25. srpna
Kalendář akcí: Srpen