Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 8. prosince 2016 a svátek má Květoslava.

O víkendu se roztočí kola dalších fotbalových soutěží. Příznivci okresních týmů se mají opět na co těšit

O víkendu se roztočí kola dalších fotbalových soutěží. Příznivci okresních týmů se mají opět na co těšit
 
Publikováno: 20.3.2014 v 8:00
Rubrika: Sport

I.B třída skupina C

14. kolo: Ratboř - Jirny (so 22.3. 15:00), Býchory – Sokoleč, Břežany II – Lysá n. L., Poříčany - K. Hora (ne 23.3. 15:00).
15. kolo: Ratboř – Býchory, Jirny – Poříčany, Milovice - Břežany II (so 29.3. 15:00).
16. kolo: Býchory – Sadská, Břežany II - K. Hora B, Poříčany - Ratboř (ne 6.4. 16:30).
17. kolo: Ratboř – Libice, Jirny - Břežany II (so 12.4. 16:30), Poříčany - Býchory (ne 13.4. 16:30).
18. kolo: Libice - Poříčany (so 19.4. 10:30), Býchory - S. Boleslav, Břežany II - Ratboř (ne 20.4. 17:00).
19. kolo: Libice – Býchory, Ratboř - B. Podolí (so 26.4. 10:30), Poříčany - Břežany II (ne 27.4. 17:00).
20. kolo: Vykáň – Ratboř, B. Podolí - Poříčany (so 3.5. 10:15), Býchory – Lysá n. L., Břežany II - Libice (ne 4.5. 17:00).
21. kolo: Ratboř - Sokoleč (so 10.5. 17:00), Břežany II – Býchory, Poříčany Vykáň (ne 11.5. 17:00).
22. kolo: Sadská – Ratboř, B. Podolí - Břežany II (so 17.5. 17:00), Býchory – Milovice, Sokoleč - Poříčany (ne 18.5. 17:00).
23. kolo: B. Podolí – Býchory, Ratboř - S. Boleslav (so 24.5. 17:00), Břežany II – Vykáň, Poříčany - Sadská (ne 25.5. 17:00).
24. kolo: S. Boleslav - Poříčany (so 31.5. 17:00), Býchory - K. Hora B, Lysá n. L. – Ratboř, Sokoleč - Břežany II (ne 1.6. 17:00).
25. kolo: Vykáň - Býchory (so 7.6. 10:15), Ratboř - Milovice (so 7.6. 17:00), Břežany II – Sadská, Poříčany - Lysá n. L. (ne 8.6. 17:00).
26. kolo: K. Hora B – Ratboř, Milovice – Poříčany, S. Boleslav - Břežany II (so 14.6. 17:00), Býchory - Jirny (ne 15.6. 17:00).

I.B třída skupina D

14. kolo: Tuchoraz - Zdislavice (ne 23.3. 15:00).
15. kolo: S. Skalice - Tuchoraz (so 29.3. 15:00).
16. kolo: Tuchoraz - Nespeky (ne 6.4. 16:30).
17. kolo: Liblice - Tuchoraz (so 12.4. 16:30).
18. kolo: Tuchoraz - Říčany (ne 20.4. 17:00).
19. kolo: Kunice - Tuchoraz (ne 27.4. 17:00).
20. kolo: Tuchoraz - Miřetice (ne 4.5. 17:00).
21. kolo: Průhonice - Tuchoraz (ne 11.5. 17:00).
22. kolo: Tuchoraz - Kondrac (ne 18.5. 17:00).
23. kolo: Sedlec-Prčice - Tuchoraz (ne 25.5. 17:00).
24. kolo: Tuchoraz - Teplýšovice (ne 1.6. 17:00).
25. kolo: Zvole - Tuchoraz (so 7.6. 17:00).
26. kolo: Tuchoraz - U. Janovice (ne 15.6. 17:00).

Okresní přebor

14. kolo: Libodřice - Pečky, Týnec n. L. - J. Lhota, Polepy - Radim B, V. Osek - FK Kolín B, Konárovice – Bečváry, Volárna - Třebovle (so 22.3. 15:00), Nučice - Kouřim (ne 23.3. 15:00).
15. kolo: Volárna – Libodřice, Třebovle – Konárovice, Bečváry – Nučice, Radim B – Týnec n. L., J. Lhota - Pečky (so 29.3. 15:00), FK Kolín B - Polepy (ne 30.3. 12:30), Kouřim – V. Osek (ne 30.3. 15:00).
16. kolo: Libodřice - J. Lhota, Týnec n. L. - FK Kolín B, Polepy – Kouřim, V. Osek – Bečváry, Konárovice - Volárna (so 5.4. 16:30), Pečky - Radim B, Nučice - Třebovle (ne 6.4. 16:30).
17. kolo: Konárovice – Libodřice, Volárna – Nučice, Třebovle - V. Osek, Bečváry - Polepy (so 12.4. 16:30), FK Kolín B - Pečky (ne 13.4. 13:00), Kouřim – Týnec n. L., Radim B - J. Lhota (ne 13.4. 16:30).
18. kolo: Libodřice - Radim B, J. Lhota - FK Kolín B, Týnec n. L. – Bečváry, Polepy – Třebovle, V. Osek - Volárna (so 19.4. 17:00), Pečky – Kouřim, Nučice - Konárovice (ne 20.4. 17:00).
19. kolo: Konárovice – V. Osek, Volárna – Polepy, Třebovle – Týnec n. L., Bečváry – Pečky, FK Kolín B - Radim B (so 26.4. 17:00), Nučice – Libodřice, Kouřim - J. Lhota (ne 27.4. 17:00).
20. kolo: Libodřice - FK Kolín B, Radim B – Kouřim, J. Lhota – Bečváry, Pečky – Třebovle, Týnec n. L. – Volárna, Polepy – Konárovice, V. Osek - Nučice (so 3.5. 17:00).
21. kolo: V. Osek – Libodřice, Konárovice – Týnec n. L., Volárna – Pečky, Třebovle - J. Lhota, Bečváry - Radim B (so 10.5. 17:00), Nučice – Polepy, Kouřim - FK Kolín B (ne 11.5. 17:00).
22. kolo: Libodřice – Kouřim, FK Kolín B – Bečváry, Radim B – Třebovle, J. Lhota – Volárna, Pečky – Konárovice, Týnec n. L. – Nučice, Polepy – V. Osek (so 17.5. 17:00).
23. kolo: Polepy – Libodřice, V. Osek – Týnec n. L., Konárovice - J. Lhota, Volárna - Radim B, Třebovle - FK Kolín B, Bečváry - Kouřim (so 24.5. 17:00), Nučice - Pečky (ne 25.5. 17:00).
24. kolo: Libodřice – Bečváry, FK Kolín B – Volárna, Radim B – Konárovice, J. Lhota A – Nučice, Týnec n. L. - Polepy (so 31.5. 17:00), Kouřim – Třebovle, Pečky – V. Osek (ne 1.6. 17:00).
25. kolo: Týnec n. L. – Libodřice, Polepy – Pečky, V. Osek - J. Lhota, Konárovice - FK Kolín, Volárna – Kouřim, Třebovle - Bečváry (so 7.6. 17:00), Nučice - Radim B (ne 8.6. 17:00).
26. kolo: FK Kolín B - Nučice (so 14.6. 10:15), Libodřice – Třebovle, Bečváry – Volárna, J. Lhota – Polepy, Pečky – Týnec n. L. (so 14.6. 17:00), Kouřim – Konárovice, Radim B – V. Osek (ne 15.6. 17:00).

III. třída A

14. kolo: Hradištko I – Nebovidy, V. Lhota – Č. Pečky B, Starý Kolín - Veletov (so 22.3. 15:00), Týnec n. L. B – Štítary, T. Dvory A – Krakovany, Veltruby – Sendražice, J. Lhota B - Ovčáry (ne 23.3. 15:00).
15. kolo: Hradištko I - Starý Kolín, Ovčáry – Veltruby, Sendražice – V. Lhota, Krakovany – Týnec n. L. B, Štítary - Nebovidy (so 29.3. 15:00), Veletov - J. Lhota B, Č. Pečky B - T. Dvory (ne 30.3. 15:00).
16. kolo: Hradištko I – Štítary, V. Lhota - Ovčáry (so 5.4. 16:30), Nebovidy – Krakovany, Týnec n. L. B – Č. Pečky B, T. Dvory – Sendražice, Veltruby – Veletov, J. Lhota B - Starý Kolín (ne 6.4. 16:30).
17. kolo: Starý Kolín – Veltruby, Ovčáry – T. Dvory, Sendražice – Týnec n. L. B, Krakovany - Štítary (so 12.4. 16:30), J. Lhota B - Hradištko I, Veletov – V. Lhota, Č. Pečky B - Nebovidy (ne 13.4. 16:30).
18. kolo: Hradištko I – Krakovany, V. Lhota - Starý Kolín (so 19.4. 17:00), Štítary – Č. Pečky B, Nebovidy Sendražice, Týnec n. L B – Ovčáry, T. Dvory – Veletov, Veltruby - J. Lhota B (ne 20.4. 17:00).
19. kolo: Starý Kolín – T. Dvory, Ovčáry – Nebovidy, Sendražice - Štítary (so 26.4. 17:00), Veltruby - Hradištko I, J. Lhota B - V. Lhota, Veletov – Týnec n. L. B, Č. Pečky B - Krakovany (ne 27.4. 17:00).
20. kolo: Hradištko I – Č. Pečky B, Krakovany – Sendražice, V. Lhota - Veltruby (so 3.5. 17:00), Štítary – Ovčáry, Nebovidy – Veletov, Týnec n. L. B - Starý Kolín, T. Dvory - J. Lhota B (ne 4.5. 17:00).
21. kolo: V. Lhota - Hradištko I, Starý Kolín – Nebovidy, Ovčáry – Krakovany, Sendražice – Č. Pečky B (so 10.5. 17:00), Veltruby - T. Dvory, J. Lhota B – Týnec n. L. B, Veletov - Štítary (ne 11.5. 17:00).
22. kolo: Hradištko I – Sendražice, Krakovany – Veletov, Starý Kolín - Štítary (so 17.5. 17:00), Č. Pečky B – Ovčáry, Nebovidy - J. Lhota B, Týnec n. L. B – Veltruby, T. Dvory – V. Lhota (ne 18.5. 17:00).
23. kolo: V. Lhota – Týnec n. L. B, Starý Kolín – Krakovany, Ovčáry - Sendražice (so 24.5. 17:00), T. Dvory - Hradištko I, Veltruby – Nebovidy, J. Lhota B – Štítary, Veletov – Č. Pečky B (ne 25.5. 17:00).
24. kolo: Štítary - Veltruby (so 31.5. 15:00), Hradištko I – Ovčáry, Sendražice – Veletov, Krakovany - J. Lhota B (so 31.5. 17:00), Č. Pečky B - Starý Kolín, Nebovidy – V. Lhota, Týnec n. L. B – T. Dvory (ne 1.6. 17:00).
25. kolo: V. Lhota – Štítary, Starý Kolín - Sendražice (so 7.6. 17:00), Týnec n. L. B - Hradištko I, T. Dvory – Nebovidy, Veltruby – Krakovany, J. Lhota B – Č. Pečky B, Veletov - Ovčáry (ne 8.6. 17:00).
26. kolo: Hradištko I – Veletov, Ovčáry - Starý Kolín, Sendražice - J. Lhota B, Krakovany –V. Lhota, Štítary – T. Dvory (so 14.6. 17:00), Č. Pečky B – Veltruby, Nebovidy – Týnec n. L. B (ne 15.6. 17:00).

III. třída B

14. kolo: Tuchoraz B – Jevany, Kozojedy – D. Pole, Ždánice – Cerhenice, N. Ves I - Velim B (so 22.3. 15:00), Plaňany – Dobřichov, Zásmuky B – Rostoklaty, Pečky B - Tuklaty (ne 23.3. 15:00).
15. kolo: Velim B - Zásmuky B, Rostoklaty – Ždánice, Cerhenice – Kozojedy, D. Pole -Plaňany (so 29.3. 15:00), Pečky B - Tuchoraz B, Tuklaty – N. Ves I, Dobřichov - Jevany (ne 30.3. 15:00).
16. kolo: Tuchoraz B – Dobřichov, Jevany – D. Pole, Kozojedy – Rostoklaty, Ždánice - Velim B, N. Ves I - Pečky B (so 5.4. 16:30), Plaňany – Cerhenice, Zásmuky B - Tuklaty (ne 6.4. 16:30).
17. kolo: N. Ves I - Tuchoraz B, Pečky B - Zásmuky B, Velim B – Kozojedy, Rostoklaty – Plaňany, Cerhenice – Jevany, D. Pole - Dobřichov (so 12.4. 16:30), Tuklaty - Ždánice (ne 13.4. 16:30).
18. kolo: Tuchoraz B – D. Pole, Jevany – Rostoklaty, Kozojedy – Tuklaty, Ždánice - Pečky B (so 19.4. 17:00), Dobřichov – Cerhenice, Plaňany - Velim B, Zásmuky B – N. Ves I (ne 20.4. 17:00).
19. kolo: N. Ves I – Ždánice, Velim B – Jevany, Rostoklaty – Dobřichov, Cerhenice – D. Pole (so 26.4. 17:00), Zásmuky B - Tuchoraz B, Pečky B – Kozojedy, Tuklaty - Plaňany (ne 27.4. 17:00).
20. kolo: Tuchoraz B – Cerhenice, D. Pole – Rostoklaty, Jevany – Tuklaty, Kozojedy – N. Ves I, Ždánice - Zásmuky B (so 3.5. 17:00), Dobřichov - Velim B, Plaňany - Pečky B (ne 4.5. 17:00).
21. kolo: Ždánice - Tuchoraz B, N. Ves I – Plaňany, Velim B – D. Pole, Rostoklaty - Cerhenice (so 10.5. 17:00), Zásmuky B – Kozojedy, Pečky B – Jevany, Tuklaty - Dobřichov (ne 11.5. 17:00).
22. kolo: Tuchoraz B – Rostoklaty, Cerhenice - Velim B, D. Pole – Tuklaty, Jevany – N. Ves I, Kozojedy - Ždánice (so 17.5. 17:00), Dobřichov - Pečky B, Plaňany A Zásmuky B (ne 18.5. 17:00).
23. kolo: Kozojedy - Tuchoraz B, Ždánice – Plaňany, N. Ves I – Dobřichov, Pečky B – D. Pole, Velim B - Rostoklaty (so 24.5. 17:00), Zásmuky B - Jevany, Tuklaty - Cerhenice (ne 25.5. 17:00).
24. kolo: Tuchoraz B - Velim B, Rostoklaty – Tuklaty, Cerhenice - Pečky B, D. Pole – N. Ves I, Jevany - Ždánice (so 31.5. 17:00), Dobřichov - Zásmuky B, Plaňany - Kozojedy (ne 1.6. 17:00).
25. kolo: Kozojedy – Jevany, N. Ves I - Cerhenice (so 7.6. 17:00), Plaňany - Tuchoraz B, Zásmuky B – D. Pole, Pečky B – Rostoklaty, Tuklaty - Velim B (ne 8.6. 17:00).
26. kolo: Tuchoraz B – Tuklaty, Velim B - Pečky B, Rostoklaty – N. Ves I, Cerhenice - Zásmuky B, D. Pole – Ždánice, Jevany - Plaňany (so 14.6. 17:00), Dobřichov - Kozojedy (ne 15.6. 17:00).

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Dráhy Vodního světa nestačíSbor Continuo zazpívá v BartolomějiŘadu ulic vytipovali k opravěBetlémské světlo bude letos na Vodárně
Kalendář akcí: Prosinec
Po
 
19
Út
 
27
St
 
7
21
Čt
1
22
29
16
23
30
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (3 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
Zvířata (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM