Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 28. května 2016 a svátek má Vilém.

O víkendu sehrají první duely poslední fotbalové soutěže na okrese Kolín.

O víkendu sehrají první duely poslední fotbalové soutěže na okrese Kolín.
 
Publikováno: 3.4.2014 v 16:00, Aktualizováno: 1.4.2014 v 9:00
Rubrika: Sport

IV. třída A

12. kolo: Býchory B – Žiželice, T. Dvory B - Němčice (so 5.4. 16:30), Konárovice B - Kořenice (ne 6.4. 10:15), Ohaře - Krakovany B, V. Osek B – Bělušice, Radovesnice II - Ovčáry B (ne 6.4. 16:30).
13. kolo: Němčice - Ohaře (so 12.4. 16:30), Konárovice B - Býchory B (ne 13.4. 10:15), Kořenice - Radovesnice II, Ovčáry B – V. Osek B, Bělušice – T. Dvory B, Krakovany B - Žiželice (ne 13.4. 16:30).
14. kolo: Býchory B - Krakovany B, Žiželice – Němčice, T. Dvory B - Ovčáry B (so 19.4. 17:00), Ohaře – Bělušice, V. Osek B – Kořenice, Radovesnice II - Konárovice B (ne 20.4. 17:00)
15. kolo: Němčice - Krakovany B (so 26.4. 17:00), Konárovice B – V. Osek B (ne 27.4. 10:15), Radovesnice II - Býchory B, Kořenice – T. Dvory B, Ovčáry B – Ohaře, Bělušice - Žiželice (ne 27.4. 17:00).
16. kolo: Býchory B – Němčice, Žiželice - Ovčáry B, T. Dvory B - Konárovice B (so 3.5. 17:00), Krakovany B – Bělušice, Ohaře – Kořenice, V. Osek B - Radovesnice II (ne 4.5. 17:00).
17. kolo: Konárovice B - Ohaře (ne 11.05. 10:15), V. Osek B - Býchory B, Radovesnice II - T. Dvory B, Kořenice – Žiželice, Ovčáry B - Krakovany B, Bělušice - Němčice (ne 11.5. 17:00).
18. kolo: Býchory B Bělušice, Němčice Ovčáry B, Žiželice - Konárovice B, T. Dvory B - V. Osek B (so 17.5. 17:00), Krakovany B – Kořenice, Ohaře - Radovesnice II (ne 18.5. 17:00).
19. kolo: T. Dvory B - Býchory B (so 24.5. 17:00), Konárovice B - Krakovany B (ne 25.5. 10:15), V. Osek B – Ohaře, Radovesnice II – Žiželice, Kořenice – Němčice, Ovčáry B - Bělušice (ne 25.5. 17:00).
20. kolo: Býchory B - Ovčáry B, Němčice - Konárovice B, Žiželice - V. Osek B (so 31.5. 17:00), Bělušice – Kořenice, Krakovany B - Radovesnice II, Ohaře - T. Dvory B (ne 1.6. 17:00).
21. kolo: T. Dvory B - Žiželice (so 7.6. 17:00), Konárovice B - Bělušice (ne 8.6. 10:15), Ohaře - Býchory B, V. Osek B Krakovany B, Radovesnice II – Němčice, Kořenice - Ovčáry B (ne 8.6. 17:00).
22. kolo: Býchory B – Kořenice, Němčice – V. Osek B, Žiželice - Ohaře (so 14.6. 17:00), Ovčáry B - Konárovice B, Bělušice - Radovesnice II, Krakovany B - T. Dvory B (ne 15.6. 17:00).

IV. třída B

12. kolo: Pašinka - Ratboř B (so 5.4. 13:00), D. Chvatliny – Svojšice, Lošany - Cerhenice B (5.4. 16:30), Libodřice B – Křečhoř, Vrb. Lhota B - Bečváry B, Ratenice - Plaňany B (ne 6.4. 16:30).
13. kolo: Pašinka - Libodřice B (so 12.4. 13:00), Plaňany B - Vrb. Lhota B (so 12.4. 16:30(, Ratboř B – Ratenice, Bečváry B – Lošany, Cerhenice B - D. Chvatliny, Svojšice - Křečhoř (ne 13.4. 16:30).
14. kolo: Křečhoř - Cerhenice B, D. Chvatliny - Bečváry B, Lošany - Plaňany B (so 19.4. 17:00), Libodřice B – Svojšice, Vrb.Lhota B - Ratboř B, Ratenice - Pašinka (ne 20.4. 17:00).
15. kolo: Pašinka - Vrb. Lhota B (so 26.4. 13:00), Plaňany B - D. Chvatliny (so 26.4. 17:00), Ratenice - Libodřice B, Ratboř B – Lošany, Bečváry B – Křečhoř, Cerhenice B - Svojšice (ne 27.4. 17:00).
16. kolo: Křečhoř - Plaňany B, D.Chvatliny - Ratboř B, Lošany - Pašinka (so 3.5. 17:00), Libodřice B - Cerhenice B, Svojšice - Bečváry B, Vrb. Lhota B - Ratenice (ne 4.5. 17:00).
17. kolo: Pašinka – D. Chvatliny (so 10.5. 13:00), Plaňany B - Svojšice (so 10.5. 17:00), Vrb. Lhota B - Libodřice B, Ratenice – Lošany, Ratboř B – Křečhoř, Bečváry B - Cerhenice B (ne 11.5. 17:00).
18. kolo: Křečhoř – Pašinka, D. Chvatliny – Ratenice, Lošany - Vrb. Lhota B (so 17.5. 17:00), Libodřice B - Bečváry B, Cerhenice B - Plaňany B, Svojšice - Ratboř B (ne 18.5. 17:00).
19. kolo: Pašinka - Svojšice (so 24.5. 13:00), Lošany - Libodřice B, Plaňany B - Bečváry B (so 24.5. 17:00), Vrb. Lhota B - D. Chvatliny, Ratenice – Křečhoř, Ratboř B - Cerhenice B (ne 25.5. 17:00).
20. kolo: Křečhoř - Vrb. Lhota B, D. Chvatliny - Lošany (so 31.5. 17:00), Libodřice B - Plaňany B, Bečváry B - Ratboř B, Cerhenice B – Pašinka, Svojšice - Ratenice (ne 1.6. 17:00).
21. kolo: Pašinka - Bečváry B (so 7.6. 13:00), D. Chvatliny - Libodřice B, Křečhoř - Lošany (so 7.6. 17:00), Vrb. Lhota B – Svojšice, Ratenice - Cerhenice B, Ratboř B - Plaňany B (ne 8.6. 17:00).
22. kolo: Plaňany B – Pašinka, Křečhoř - D. Chvatliny (so 14.6. 17:00), Libodřice B - Ratboř B, Bečváry B – Ratenice, Cerhenice B - Vrb. Lhota B, Svojšice - Lošany (ne 15.6. 17:00).

IV. třída C

12. kolo: H. Kruty – Tismice, V. Chvalovice - Nučice B, Kouřim B – Kšely, Břežany II B - Rostoklaty B (so 5.4. 16:30), Liblice B - Chotutice (ne 6.4. 16:30).
13. kolo: Chotutice - Břežany II B, Kšely - V. Chvalovice (so 12.4. 16:30), Č. Brod B - H. Kruty, Rostoklaty B - Kouřim B, Nučice B - Tismice (ne 13.4. 16:30).
14. kolo: H. Kruty - Nučice B, V. Chvalovice - Rostoklaty B, Chotutice - Kouřim B (so 19.4. 17:00), Tismice – Kšely, Liblice B – Č. Brod B (ne 20.4. 17:00).
15. kolo: Chotutice – V. Chvalovice, Kšely - Nučice B (so 26.4. 17:00), Liblice B - H. Kruty, Č. Brod B - Břežany II B, Rostoklaty B - Tismice (ne 27.4. 17:00).
16. kolo: H. Kruty – Kšely, Kouřim B - Č. Brod B, Břežany II B - Liblice B (so 3.5. 17:00), Rostoklaty B - Nučice B, Tismice - Chotutice (ne 4.5. 17:00).
17. kolo: Břežany II B - H. Kruty, Chotutice - Nučice B (so 10.5. 17:00), Liblice B - Kouřim B, Č. Brod B - V. Chvalovice, Rostoklaty B - Kšely (ne 11.5. 17:00).
18. kolo: H. Kruty - Rostoklaty B, Kšely – Chotutice, V. Chvalovice - Liblice B, Kouřim B - Břežany II B (so 17.5. 17:00), Tismice - Č. Brod B (ne 18.5. 17:00).
19. kolo: Kouřim B - H. Kruty, Břežany II B - V. Chvalovice, Chotutice - Rostoklaty B (so 24.5. 17:00), Liblice B – Tismice, Č. Brod B - Nučice B (ne 25.5. 17:00).
20. kolo: H. Kruty – Chotutice, Kšely - Č. Brod B, V. Chvalovice - Kouřim B (so 31.5. 17:00), Nučice B - Liblice B, Tismice - Břežany II B (ne 1.6. 17:00).
21. kolo: V. Chvalovice - H. Kruty, Kouřim B – Tismice, Břežany II B - Nučice B (so 7.6. 17:00), Liblice B – Kšely, Č. Brod B - Rostoklaty B (ne 8.6. 17:00).
22. kolo: Chotutice - Č. Brod B, Kšely - Břežany II B (so 14.6. 17:00), Rostoklaty B - Liblice B, Nučice B - Kouřim B, Tismice - V. Chvalovice (ne 15.6. 17:00).

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Hrobka Krátkého nepřijde zkrátka, Mátlová získala titul Miss Polabí a další stručná oznámení z KolínaStředočeský kraj má peníze na dostavbu hlavního sídla Regionálního muzea v KolíněV kolínském Kině 99 vyroste kavárnaNaposledy v tomto pololetí na Zámecké v režii Klubu přátel Františka Kmocha
Kalendář akcí: Květen
Po
 
2
9
16
23
30
Út
 
3
10
17
24
31
St
 
4
11
18
25
 
Čt
 
5
12
19
26
 
 
6
13
20
27
 
So
 
7
14
21
28
 
Ne
1
8
15
22
29
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (5 inzerátů)
Prodej (6 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
Seznámení (2 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM