Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 8. prosince 2016 a svátek má Květoslava.

O víkendu sehrají první duely poslední fotbalové soutěže na okrese Kolín.

O víkendu sehrají první duely poslední fotbalové soutěže na okrese Kolín.
 
Publikováno: 3.4.2014 v 16:00, Aktualizováno: 1.4.2014 v 9:00
Rubrika: Sport

IV. třída A

12. kolo: Býchory B – Žiželice, T. Dvory B - Němčice (so 5.4. 16:30), Konárovice B - Kořenice (ne 6.4. 10:15), Ohaře - Krakovany B, V. Osek B – Bělušice, Radovesnice II - Ovčáry B (ne 6.4. 16:30).
13. kolo: Němčice - Ohaře (so 12.4. 16:30), Konárovice B - Býchory B (ne 13.4. 10:15), Kořenice - Radovesnice II, Ovčáry B – V. Osek B, Bělušice – T. Dvory B, Krakovany B - Žiželice (ne 13.4. 16:30).
14. kolo: Býchory B - Krakovany B, Žiželice – Němčice, T. Dvory B - Ovčáry B (so 19.4. 17:00), Ohaře – Bělušice, V. Osek B – Kořenice, Radovesnice II - Konárovice B (ne 20.4. 17:00)
15. kolo: Němčice - Krakovany B (so 26.4. 17:00), Konárovice B – V. Osek B (ne 27.4. 10:15), Radovesnice II - Býchory B, Kořenice – T. Dvory B, Ovčáry B – Ohaře, Bělušice - Žiželice (ne 27.4. 17:00).
16. kolo: Býchory B – Němčice, Žiželice - Ovčáry B, T. Dvory B - Konárovice B (so 3.5. 17:00), Krakovany B – Bělušice, Ohaře – Kořenice, V. Osek B - Radovesnice II (ne 4.5. 17:00).
17. kolo: Konárovice B - Ohaře (ne 11.05. 10:15), V. Osek B - Býchory B, Radovesnice II - T. Dvory B, Kořenice – Žiželice, Ovčáry B - Krakovany B, Bělušice - Němčice (ne 11.5. 17:00).
18. kolo: Býchory B Bělušice, Němčice Ovčáry B, Žiželice - Konárovice B, T. Dvory B - V. Osek B (so 17.5. 17:00), Krakovany B – Kořenice, Ohaře - Radovesnice II (ne 18.5. 17:00).
19. kolo: T. Dvory B - Býchory B (so 24.5. 17:00), Konárovice B - Krakovany B (ne 25.5. 10:15), V. Osek B – Ohaře, Radovesnice II – Žiželice, Kořenice – Němčice, Ovčáry B - Bělušice (ne 25.5. 17:00).
20. kolo: Býchory B - Ovčáry B, Němčice - Konárovice B, Žiželice - V. Osek B (so 31.5. 17:00), Bělušice – Kořenice, Krakovany B - Radovesnice II, Ohaře - T. Dvory B (ne 1.6. 17:00).
21. kolo: T. Dvory B - Žiželice (so 7.6. 17:00), Konárovice B - Bělušice (ne 8.6. 10:15), Ohaře - Býchory B, V. Osek B Krakovany B, Radovesnice II – Němčice, Kořenice - Ovčáry B (ne 8.6. 17:00).
22. kolo: Býchory B – Kořenice, Němčice – V. Osek B, Žiželice - Ohaře (so 14.6. 17:00), Ovčáry B - Konárovice B, Bělušice - Radovesnice II, Krakovany B - T. Dvory B (ne 15.6. 17:00).

IV. třída B

12. kolo: Pašinka - Ratboř B (so 5.4. 13:00), D. Chvatliny – Svojšice, Lošany - Cerhenice B (5.4. 16:30), Libodřice B – Křečhoř, Vrb. Lhota B - Bečváry B, Ratenice - Plaňany B (ne 6.4. 16:30).
13. kolo: Pašinka - Libodřice B (so 12.4. 13:00), Plaňany B - Vrb. Lhota B (so 12.4. 16:30(, Ratboř B – Ratenice, Bečváry B – Lošany, Cerhenice B - D. Chvatliny, Svojšice - Křečhoř (ne 13.4. 16:30).
14. kolo: Křečhoř - Cerhenice B, D. Chvatliny - Bečváry B, Lošany - Plaňany B (so 19.4. 17:00), Libodřice B – Svojšice, Vrb.Lhota B - Ratboř B, Ratenice - Pašinka (ne 20.4. 17:00).
15. kolo: Pašinka - Vrb. Lhota B (so 26.4. 13:00), Plaňany B - D. Chvatliny (so 26.4. 17:00), Ratenice - Libodřice B, Ratboř B – Lošany, Bečváry B – Křečhoř, Cerhenice B - Svojšice (ne 27.4. 17:00).
16. kolo: Křečhoř - Plaňany B, D.Chvatliny - Ratboř B, Lošany - Pašinka (so 3.5. 17:00), Libodřice B - Cerhenice B, Svojšice - Bečváry B, Vrb. Lhota B - Ratenice (ne 4.5. 17:00).
17. kolo: Pašinka – D. Chvatliny (so 10.5. 13:00), Plaňany B - Svojšice (so 10.5. 17:00), Vrb. Lhota B - Libodřice B, Ratenice – Lošany, Ratboř B – Křečhoř, Bečváry B - Cerhenice B (ne 11.5. 17:00).
18. kolo: Křečhoř – Pašinka, D. Chvatliny – Ratenice, Lošany - Vrb. Lhota B (so 17.5. 17:00), Libodřice B - Bečváry B, Cerhenice B - Plaňany B, Svojšice - Ratboř B (ne 18.5. 17:00).
19. kolo: Pašinka - Svojšice (so 24.5. 13:00), Lošany - Libodřice B, Plaňany B - Bečváry B (so 24.5. 17:00), Vrb. Lhota B - D. Chvatliny, Ratenice – Křečhoř, Ratboř B - Cerhenice B (ne 25.5. 17:00).
20. kolo: Křečhoř - Vrb. Lhota B, D. Chvatliny - Lošany (so 31.5. 17:00), Libodřice B - Plaňany B, Bečváry B - Ratboř B, Cerhenice B – Pašinka, Svojšice - Ratenice (ne 1.6. 17:00).
21. kolo: Pašinka - Bečváry B (so 7.6. 13:00), D. Chvatliny - Libodřice B, Křečhoř - Lošany (so 7.6. 17:00), Vrb. Lhota B – Svojšice, Ratenice - Cerhenice B, Ratboř B - Plaňany B (ne 8.6. 17:00).
22. kolo: Plaňany B – Pašinka, Křečhoř - D. Chvatliny (so 14.6. 17:00), Libodřice B - Ratboř B, Bečváry B – Ratenice, Cerhenice B - Vrb. Lhota B, Svojšice - Lošany (ne 15.6. 17:00).

IV. třída C

12. kolo: H. Kruty – Tismice, V. Chvalovice - Nučice B, Kouřim B – Kšely, Břežany II B - Rostoklaty B (so 5.4. 16:30), Liblice B - Chotutice (ne 6.4. 16:30).
13. kolo: Chotutice - Břežany II B, Kšely - V. Chvalovice (so 12.4. 16:30), Č. Brod B - H. Kruty, Rostoklaty B - Kouřim B, Nučice B - Tismice (ne 13.4. 16:30).
14. kolo: H. Kruty - Nučice B, V. Chvalovice - Rostoklaty B, Chotutice - Kouřim B (so 19.4. 17:00), Tismice – Kšely, Liblice B – Č. Brod B (ne 20.4. 17:00).
15. kolo: Chotutice – V. Chvalovice, Kšely - Nučice B (so 26.4. 17:00), Liblice B - H. Kruty, Č. Brod B - Břežany II B, Rostoklaty B - Tismice (ne 27.4. 17:00).
16. kolo: H. Kruty – Kšely, Kouřim B - Č. Brod B, Břežany II B - Liblice B (so 3.5. 17:00), Rostoklaty B - Nučice B, Tismice - Chotutice (ne 4.5. 17:00).
17. kolo: Břežany II B - H. Kruty, Chotutice - Nučice B (so 10.5. 17:00), Liblice B - Kouřim B, Č. Brod B - V. Chvalovice, Rostoklaty B - Kšely (ne 11.5. 17:00).
18. kolo: H. Kruty - Rostoklaty B, Kšely – Chotutice, V. Chvalovice - Liblice B, Kouřim B - Břežany II B (so 17.5. 17:00), Tismice - Č. Brod B (ne 18.5. 17:00).
19. kolo: Kouřim B - H. Kruty, Břežany II B - V. Chvalovice, Chotutice - Rostoklaty B (so 24.5. 17:00), Liblice B – Tismice, Č. Brod B - Nučice B (ne 25.5. 17:00).
20. kolo: H. Kruty – Chotutice, Kšely - Č. Brod B, V. Chvalovice - Kouřim B (so 31.5. 17:00), Nučice B - Liblice B, Tismice - Břežany II B (ne 1.6. 17:00).
21. kolo: V. Chvalovice - H. Kruty, Kouřim B – Tismice, Břežany II B - Nučice B (so 7.6. 17:00), Liblice B – Kšely, Č. Brod B - Rostoklaty B (ne 8.6. 17:00).
22. kolo: Chotutice - Č. Brod B, Kšely - Břežany II B (so 14.6. 17:00), Rostoklaty B - Liblice B, Nučice B - Kouřim B, Tismice - V. Chvalovice (ne 15.6. 17:00).

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Noví policisté pro Kolín i krajPivo z Kutné Hory se vrátíBetlémské světlo bude letos na VodárněNa Silvestra hraje v divadle bigband
Kalendář akcí: Prosinec
Po
 
19
Út
 
27
St
 
7
21
Čt
1
22
29
16
23
30
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (3 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
Zvířata (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM