Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 24. srpna 2016 a svátek má Bartoloměj.

Odcizená kabelka a šlohnutá káva je realitou posledních dnů v Kolíně

Odcizená kabelka a šlohnutá káva je realitou posledních dnů v Kolíně
 
Publikováno: 7.11.2014 v 12:00, Aktualizováno: 6.11.2014 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

V neděli 2. listopadu přijala Městská policie Kolín telefonické oznámení od občana, který uvedl, že se nachází na jednom kolínském dětském hřišti. Nalezl zde pohozenou kabelku, jejíž obsah je rozházený okolo. Po příjezdu na místo strážníci nález zdokumentovali. Kabelka obsahovala mimo jiné i peněženku bez finanční hotovosti. Dotazem na policii bylo strážníkům od policistů uvedeno, že se jednalo nahlášenou odcizenou věc. Strážníci nález převezli a předali policii k dalšímu šetření.

Ve stejný den přistihli  strážníci v obchodním domě Futurum ženu ze Slovenska při krádeži zboží v hodnotě 165 korun. Strážníkům se zlodějka doznala a reakcí na to byla udělená bloková pokuta v maximální výši. Mladík z Kolína odcizil v supermarketu Tesco zboží v hodnotě 50 korun tím, že jej pronesl za pokladní zónu bez úmyslu na jeho zaplacení. Přivolaným strážníkům se k přestupku proti majetku doznal, přestupek řešili nejvyšší možnou blokovou pokutou, což je v tomto případě 500 korun, protože se jednalo o nezletilce.

Ve středu 5. listopadu bylo v čase 13 hodin přijato telefonické oznámení od zaměstnanců Penny Marketu. Přistihli zde muže, který odcizil kávu v celkové hodnotě 387 korun. Přivolané hlídce strážníků Městské policie Kolín muž nebyl schopen hodnověrně prokázat svoji totožnost, proto byl předveden na policii k jejímu zjištění. Lustrací bylo zjištěno, že se v tomto případě jedná o důvodné podezření ze spáchání trestného činu krádeže. Muže si převzal službu konající policista z důvodu dalšího šetření.

Autor článku: Jiří Červín, Městská policie Kolín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kolínští literáti: Jan Novák napsal libreto komiksu Zátopek, Eva Bešťáková překvapila s Poironem a Jana Jirásková se prosadila u PasekyFotbalisté Polep, Poříčan i Velimi si připsali do tabulky více bodů než jejich soupeřiFK Kolín po penaltách vyhrál, Český Brod jejich vinou ztratilKolínští atleti zabojovali v Jablonci o záchranu, přesto musí čekat na výsledky extraligy
Kalendář akcí: Srpen
Po
1
8
15
22
29
Út
2
9
16
23
30
St
3
10
17
24
31
Čt
4
11
18
25
 
5
12
19
26
 
So
6
13
20
27
 
Ne
7
14
21
28
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Vzpomínáme (3 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM