Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 1. července 2016 a svátek má Jaroslava.

Ostuda jménem Bike Park existuje v Kolíně

Bike park byl v ulici v Břízách v Kolíně otevřen 30. října 2008. Tehdejší šéf představenstva Správy městských sportovišť Kolín Jakub Plašil se v úvodním projevu pochlubil tím, že podobně specializovaný bike park je novinkou nejen pro město, ale i pro široké okolí. Na asfaltové ploše o rozměrech hřiště pro malou kopanou bylo rozmístěno několik vysokých ramp, které mohli akrobaté na kolech využívat.

Ostuda jménem Bike Park existuje v Kolíně
 
Publikováno: 5.5.2015 v 16:00, Aktualizováno: 1.5.2015 v 9:00
Rubrika: Ostatní

Nyní, po uplynutí sedmi let je z kolínské chlouby kolínská ostuda. Bike park je v dezolátním stavu, areál je uzavřený a slouží jen těm, kteří dokážou drze vlézt přes plot. Jisté je v současnosti jen to, že provoz bike parku už obnoven nebude. Důchodci z okolí si libují, že z lokality zmizelo místo, které bylo zdrojem hluku. Těžko říci, jak se budou radovat dlouho.

V současnosti město a Správa městských sportovišť Kolín hledají pro pozemek nové využití, mluví se o multifunkčním hřišti. Nabízí se otázka, zda bike park mohl při průběžné údržbě a správcovském dohledu vydržet déle. Nejen v kolínských poměrech lze sledovat, že investice do nových věcí jdou městu lépe než jejich následné opečovávání.

Na webu SMSK se píše, že Město Kolín zvažuje vybudování BMX hřiště pod novým mostem v blízkosti skate parku. Místo stávajícího hřiště se hledá alternativa v podobě dětského hřiště, které by bylo vybudováno za podpory státní nebo evropské dotace. V současné době se čeká na vhodný dotační titul, který by finančně pomohl s vybudováním dětského hřiště.

Autor článku: VladimírSládek, Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kolínští vrhači si díky TPCA polepší. Přibude jim zcela nový tréninkový sektorSpolek Otevřená ulice zve Kolíňáky tentokrát na kulturní večer v letním kině Reprezentanti 3. ZŠ Kolín získali bronz na republikovém finále v atletickém čtyřboji ZŠProvoz kolínského letního kina se za deště přesouvá pod střechu. Stalo se to hned první den provozu
Kalendář akcí: Červenec
Po
 
4
11
18
25
Út
 
5
12
19
26
St
 
6
13
20
27
Čt
 
7
14
21
28
1
8
15
22
29
So
2
9
16
23
30
Ne
3
10
17
24
31
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Nemovitosti (4 inzerátů)
Pronájmy (3 inzerátů)
Prodej (3 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Zvířata (1 inzerátů)
Seznámení (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM