Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 11. prosince 2016 a svátek má Dana.

Podle očekávání basketbalisté Kolína s druhým celkem soutěže, Prostějovem, prohráli. Ani na třetí pokus v sezóně z Hané body nevezou

Ani ve třetím letošním utkání proti Prostějovu se Kolínu v pátek nedařilo. Druhému celku nejvyšší basketbalové ligy podlehl o 30 bodů.

Publikováno: 31.1.2014

Mattoni NBL
ARIETE PROSTĚJOV - BC KOLÍN 93:63 (18:11, 22:18, 36:20, 17:14)

Hosté se jen velice obtížně prosazovali proti výborně bránícímu soupeři. Drželi s ním krok jen prvních pět minut. Potom inkasovali šest bodů v řadě a Prostějov odskočil na 15:8. Úvodní desetiminutovku Kolíňáci prohráli sedmibodovým rozdílem. Ve druhé čtvrtině narostla ztráta Kolína na 14 bodů. Do poločasu se mu ještě podařilo snížit na 29:40. Hned na začátku třetí čtvrtky proměnil Jeremy Lewis trojkovou střelu a stáhl na 32:40. Blíž už se ale Kolín k Prostějovu nepřiblížil. Naopak, rozdíl ve skóre rychle narůstal. Po 30 minutách byl stav utkání 76:49. V poslední čtvrtině se zápas už jen dohrával. Prostějov si s přehledem držel vysoký náskok.

Body Kolína: Mitchell Ashton 14, Machač David 10, Field Richard 9, Horák Ladislav 7, Lewis Jeremy Matthew 7, Zuzák Stanislav 5, Sýkora Martin 4, Harčár Pavel 3, Holý Petr 2, Ličartovský Štefan 2.

27. kolo: Opava - Děčín 73:54, Brno - Ostrava 93:89.

28. kolo: KOLÍN - Svitavy (st 29.1. 17.45), 29. kolo: Brno - KOLÍN (so 1.2. 18.30).

Nejnovější snímek áčka BC Kolín, které minulý týden odjelo z Hané s prázdnou.
Autor článku: bckolin.cz

Knihovna jméno knihovníka Janíka neponeseSpolečenský život čmeláků a švábůVánoce s kapry na tvrzi v NebovidechNa Zálabí opravují nadjezd
Kalendář akcí: Prosinec