Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 26. července 2016 a svátek má Anna.

Přehled fotbalových výsledků a tabulky od I.A třídy po IV. třídu na okrese Kolín

Přehled fotbalových výsledků a tabulky od I.A třídy po IV. třídu na okrese Kolín
 
Publikováno: 18.4.2014 v 10:00, Aktualizováno: 14.4.2014 v 10:00
Rubrika: Sport

I.A třída B

21. kolo: Jesenice – ZÁSMUKY 2:0, Suchdol – VELIM 1:0, Č. PEČKY - Zeleneč 2:0, M. Hradiště - RADIM 3:0, Ostrá – Rejšice 1:4, Sázava – Luštěnice 4:2, D. Lhota – Poděbrady 2:0.

22. kolo: Poděbrady – Č. PEČKY, RADIM – Jesenice, ZÁSMUKY - Ostrá (so 19.4. 17.00), VELIM - Dobrovice B (ne 20.4. 17.00).

I.B třída C

17. kolo: RATBOŘ – Libice 0:4, Jirny B - BŘEŽANY II 2:3, POŘÍČANY - BÝCHORY 3:0, K. Hora B – B. Podolí 2:1, Milovice - Vykáň 1:10, S. Boleslav – Sadská 4:0.

18. kolo: Libice - POŘÍČANY (so 19.4. 10:30), BÝCHORY – S. Boleslav, BŘEŽANY II - RATBOŘ (ne 20.4. 17:00).

I.B třída D

17. kolo: LIBLICE - TUCHORAZ 2:1, S. Skalice – Kunice B 0:4, U. Janovice - Průhonice 1:1, Teplýšovice - Sedlec-Prčice 3:2, Říčany – Nespeky 1:2.

18. kolo: TUCHORAZ – Říčany, Kunice B - LIBLICE (ne 20.4. 17:00).

Okresní přebor

17. kolo: Konárovice – Libodřice 7:1, Volárna – Nučice 3:1, Třebovle - Velký Osek 1:5, Bečváry - Polepy 5:1, FK Kolín B - Pečky 3:2, Kouřim – Týnec nad Labem 1:0, Radim B - Jestřabí Lhota 0:1.

18. kolo: Libodřice - Radim B, Jestřabí Lhota - Kolín B, Týnec nad Labem – Bečváry, Polepy – Třebovle, Velký Osek - Volárna (so 19.4. 17:00), Pečky – Kouřim, Nučice - Konárovice (ne 20.4. 17:00).

III. třída A

17. kolo: Starý Kolín – Veltruby 3:2, Ovčáry – Tři Dvory 0:6, Sendražice – Týnec nad Labem B 1:1 (PK 4:3), Krakovany - Štítary 3:0, Jestřabí Lhota B - Hradištko I 3:0, Veletov – Vrbová Lhota 4:3, Červené Pečky B – Nebovidy 2:1.

18. kolo: Hradištko I – Krakovany, Vrbová Lhota - Starý Kolín (so 19.4. 17:00), Štítary – Červené Pečky B, Nebovidy - Sendražice, Týnec nad Labem B – Ovčáry, Tři Dvory – Veletov, Veltruby - Jestřabí Lhota B (ne 20.4. 17:00).

III. třída B

17. kolo: Nová Ves I - Tuchoraz B 2:0, Pečky B - Zásmuky B 7:0, Velim B – Kozojedy 6:0, Rostoklaty – Plaňany 2:1, Cerhenice – Jevany 0:3, Dobré Pole - Dobřichov 3:1, Tuklaty - Ždánice 4:2.

18. kolo: Tuchoraz B – Dobré Pole, Jevany – Rostoklaty, Kozojedy – Tuklaty, Ždánice - Pečky B (so 19.4. 17:00), Dobřichov – Cerhenice, Plaňany - Velim B, Zásmuky B – Nová Ves I (ne 20.4. 17:00).

IV. třída A

13. kolo: Němčice - Ohaře 0:0 (PK 4:5), Konárovice B - Býchory B 2:0, Kořenice - Radovesnice II 3:2, Ovčáry B – Velký Osek B 4:5, Bělušice – Tři Dvory B 4:0, Krakovany B - Žiželice 1:2. 12. kolo: Ohaře - Krakovany B 1:0, V. Osek B – Bělušice 5:5 (PK 3:4).

14. kolo: Býchory B - Krakovany B, Žiželice – Němčice, Tři Dvory B - Ovčáry B (so 19.4. 17:00), Ohaře – Bělušice, Velký Osek B – Kořenice, Radovesnice II - Konárovice B (ne 20.4. 17:00).

IV. třída B

13. kolo: Pašinka - Libodřice B 1:1 (PK 4:3), Plaňany B - Vrbová Lhota B 1:2, Ratboř B – Ratenice 1:1 (PK 5:4), Bečváry B – Lošany 2:5, Cerhenice B - Dolní Chvatliny 7:2, Svojšice - Křečhoř 4:1.

14. kolo: Křečhoř - Cerhenice B, Dolní Chvatliny - Bečváry B, Lošany - Plaňany B (so 19.4. 17:00), Libodřice B – Svojšice, Vrbová Lhota B - Ratboř B, Ratenice - Pašinka (ne 20.4. 17:00).

IV. třída C

13. kolo: Chotutice - Břežany II B 2:4, Kšely - Velké Chvalovice 2:0, Český Brod B - Horní Kruty 10:1, Rostoklaty B - Kouřim B 2:2 (PK 2:4), Nučice B - Tismice 3:0.

14. kolo: Horní Kruty - Nučice B, Velké Chvalovice - Rostoklaty B, Chotutice - Kouřim B (so 19.4. 17:00), Tismice – Kšely, Liblice B – Český Brod B (ne 20.4. 17:00).

I.A třída

21. kolo: Jesenice – ZÁSMUKY 2:0, Suchdol – VELIM 1:0, Č. PEČKY - Zeleneč 2:0, M. Hradiště - RADIM 3:0, Ostrá – Rejšice 1:4, Sázava – Luštěnice 4:2, D. Lhota – Poděbrady 2:0.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Suchdol172249:1253
2Ostrá150656:2645
3Rejšice132652:2341
4D. Lhota123656:2839
5M. Hradiště105635:2935
6Jesenice103835:3233
7Dobrovice B93850:3030
8Luštěnice85836:3529
9Benešov B84838:3828
10VELIM84929:4028
11Sázava831041:3627
12RADIM901233:4227
13Č. PEČKY651027:4823
14Zeleneč611427:6019
15Poděbrady441328:6216
16ZÁSMUKY201918:706

I.B třída C

17. kolo: RATBOŘ – Libice 0:4, Jirny B - BŘEŽANY II 2:3, POŘÍČANY - BÝCHORY 3:0, K. Hora B – B. Podolí 2:1, Milovice - Vykáň 1:10, S. Boleslav – Sadská 4:0.

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1POŘÍČANY151156:1846
2Vykáň141262:2443
3Libice121441:1937
4Jirny B111553:2334
5Sokoleč110547:2333
6S. Boleslav101650:3031
7Lysá n. L.91633:3128
8BŘEŽANY II55729:4620
9B. Podolí611035:3819
10Sadská331111:4812
11BÝCHORY321218:3711
12K. Hora B241125:4710
13Milovice311325:5610
14RATBOŘ221315:608

I.B třída D

17. kolo: LIBLICE - TUCHORAZ 2:1, S. Skalice – Kunice B 0:4, U. Janovice - Průhonice 1:1, Teplýšovice - Sedlec-Prčice 3:2, Říčany – Nespeky 1:2.

1Nespeky113338:2136
2Teplýšovice111545:3334
3Zvole110548:2833
4TUCHORAZ101632:2231
5LIBLICE100743:3530
6U. Janovice84530:2228
7Zdislavice82630:2726
8Průhonice82726:2826
9Říčany64729:3222
10Sedlec63838:3321
11Kunice B611040:3719
12Kondrac46625:3118
13Miřetice321122:5011
14S. Skalice011613:601

Okresní přebor

17. kolo: Konárovice – Libodřice 7:1, Volárna – Nučice 3:1, Třebovle - Velký Osek 1:5, Bečváry - Polepy 5:1, FK Kolín B - Pečky 3:2, Kouřim – Týnec nad Labem 1:0, Radim B - Jestřabí Lhota 0:1.

1Kouřim132251:1842
2Polepy110652:3433
3V. Osek102548:3232
4Kolín B92633:4531
5Libodřice93539:3230
6Nučice83628:2129
7Konárovice82734:2527
8Pečky65644:2526
9Bečváry81848:3926
10J. Lhota65624:2126
11Týnec n. L.53918:3120
12Třebovle521024:4217
13Radim B331120:3914
14Volárna11158:684

III. Třída A

17. kolo: Starý Kolín – Veltruby 3:2, Ovčáry – Tři Dvory 0:6, Sendražice – Týnec nad Labem B 1:1 (PK 4:3), Krakovany - Štítary 3:0, Jestřabí Lhota B - Hradištko I 3:0, Veletov – Vrbová Lhota 4:3, Červené Pečky B – Nebovidy 2:1.

1Krakovany152050:1347
2Veltruby122368:2839
3T. Dvory93541:3033
4Č. Pečky B101647:2432
5V. Lhota84525:1931
6J. Lhota B84526:1530
7Štítary74634:3525
8Veletov63831:3522
9S. Kolín62929:3422
10Sendražice45819:3220
11Ovčáry53926:4019
12Hradištko I431025:4316
13Týnec B241115:5912
14Nebovidy221335:649

III. Třída B

17. kolo: Nová Ves I - Tuchoraz B 2:0, Pečky B - Zásmuky B 7:0, Velim B – Kozojedy 6:0, Rostoklaty – Plaňany 2:1, Cerhenice – Jevany 0:3, Dobré Pole - Dobřichov 3:1, Tuklaty - Ždánice 4:2.

1Jevany151165:1847
2D. Pole113332:2038
3Plaňany85438:2131
4Tuklaty92543:2929
5Kozojedy74633:3327
6N. Ves I74629:2927
7Velim B81840:3125
8Rostoklaty64729:2924
9Ždánice64730:4524
10Pečky B63744:3723
11Cerhenice62947:4722
12Tuchoraz B53934:4420
13Dobřichov311315:5610
14Zásmuky B211418:587

IV. Třída A

13. kolo: Němčice - Ohaře 0:0 (PK 4:5), Konárovice B - Býchory B 2:0, Kořenice - Radovesnice II 3:2, Ovčáry B – Velký Osek B 4:5, Bělušice – Tři Dvory B 4:0, Krakovany B - Žiželice 1:2. 12. kolo: Ohaře - Krakovany B 1:0, V. Osek B – Bělušice 5:5 (PK 3:4).

1Kořenice93135:1433
2Radovesnice II92234:1429
3Žiželice72432:1726
4Bělušice64343:3225
5V. Osek B73350:3124
6Býchory B64326:2724
7Krakovany B44523:2819
8Konárovice B52628:2517
9T. Dvory B40926:2912
10Ohaře16611:2512
11Ovčáry B23815:4510
12Němčice03109:453

IV. Třída B

13. kolo: Pašinka - Libodřice B 1:1 (PK 4:3), Plaňany B - Vrbová Lhota B 1:2, Ratboř B – Ratenice 1:1 (PK 5:4), Bečváry B – Lošany 2:5, Cerhenice B - Dolní Chvatliny 7:2, Svojšice - Křečhoř 4:1.

1Pašinka101241:1832
2Cerhenice B100361:2230
3Ratboř B92255:1730
4Libodřice B82349:2927
5Lošany70629:3321
6Bečváry B61646:3720
7D. Chvatliny60733:4918
8Ratenice52633:3517
9Křečhoř40924:4512
10Svojšice40922:4512
11V. Lhota B40925:5312
12Plaňany B101211:463

IV. Třída C

13. kolo: Chotutice - Břežany II B 2:4, Kšely - Velké Chvalovice 2:0, Český Brod B - Horní Kruty 10:1, Rostoklaty B - Kouřim B 2:2 (PK 2:4), Nučice B - Tismice 3:0.

1Č. Brod B110073:1533
2Liblice B91155:1529
3Nučice B91242:1228
4Kšely70541:3021
5H. Kruty61534:2620
6Rostoklaty B52526:3818
7Břežany II B42628:5415
8V. Chvalovice40830:5112
9Kouřim B23731:3411
10Tismice22834:508
11Chotutice001213:820
Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kolín podpořil poskytovatele sociálních služeb. Ne všem bylo vyhověnoVzniká dvoupatrová prodejní pasáž na náměstí Republiky v KolíněHradenínskou tvrz ocenili památkáři. Pochvala míří k Vladimíru RišlinkoviV kolínských Borkách vznikne bosá stezka, její přesné místo zatím není známo
Kalendář akcí: Červenec
Po
 
4
11
18
25
Út
 
5
12
19
26
St
 
6
13
20
27
Čt
 
7
14
21
28
1
8
15
22
29
So
2
9
16
23
30
Ne
3
10
17
24
31
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Zvířata (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM