Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 6. prosince 2016 a svátek má Mikuláš.

Přehled výsledků a pořad fotbalových utkání na kolínském okrese

Přehled výsledků a pořad fotbalových utkání na kolínském okrese
 
Publikováno: 12.9.2014 v 9:00, Aktualizováno: 8.9.2014 v 9:00
Rubrika: Sport

Okresní přebor

2. kolo: Pečky - Nučice 0:2. 3. kolo: Konárovice – Libodřice 2:1, D. Pole – Ratboř 1:0, Bečváry - J. Lhota 0:0 (PK 8:7), Radim B – Polepy 2:2 (PK 10:11), Krakovany – Jevany 4:3, Nučice - Zásmuky 1:0, Třebovle – Pečky 1:4. 

4. kolo: J. Lhota - Radim B, Ratboř – Bečváry, Zásmuky – Třebovle, Jevany – Nučice, Konárovice - Krakovany (so 13.9. 17:00), Pečky – D. Pole (ne 14.9. 17:00).

III. třída A

2. kolo: Nebovidy – Plaňany 0:4, T. Dvory – N. Ves I 1:0, J. Lhota B - Veltruby 2:0. 3. kolo: Pašinka - J. Lhota B 3:1, N. Ves I - Hradištko I 1:0, Starý Kolín - Ovčáry 2:1, Plaňany – T. Dvory 5:0, Veletov – Nebovidy 3:0, Volárna – Štítary 0:5, Veltruby - Týnec n. L. 2:1.

4. kolo: Týnec – Pašinka, Štítary – S. Kolín (hř. FK Kolín), Ovčáry – Veltruby (so 13.09. 17:00), T. Dvory - Hradištko I, J. Lhota B – N. Ves I, Nebovidy – Volárna, Plaňany - Veletov (ne 14.9. 17:00).

III. třída B

1. kolo: Liblice B - Cerhenice 3:2. 2. kolo: Č. Pečky B – Č. Brod B 3:4, Tuklaty - Velim B 1:1 (PK 2:1). 3. kolo: Velim B – Č. Pečky B 2:1, Liblice B – Tuklaty1:0, Pečky B – Cerhenice 0:3, Sendražice - Tuchoraz B 3:2, Ždánice – V. Lhota 1:4, Č. Brod B - Kozojedy 9:1, Kořenice - Rostoklaty 0:1.

4. kolo: Rostoklaty - Pečky B (so 13.9. 13:15), V. Lhota – Č. Brod B, Tuchoraz B – Ždánice, Cerhenice – Sendražice, Velim B - Liblice B (so 13.9. 17:00), Č. Pečky B – Kozojedy, Tuklaty - Kořenice (ne 14.9. 17:00).

IV. třída A

11. kolo: Týnec n. L. B - Krakovany B 3:2, V. Osek B - Býchory B 3:3 (PK 4:3). 1. kolo: Žiželice - Týnec n. L. B 12:1, Býchory B - Radovesnice II 4:1, Konárovice B - T. Dvory B 1:2, Krakovany B – Ohaře 8:3, Bělušice - V. Osek B 4:3.

2. kolo: T. Dvory B – V. Osek B (so 13.9. 17:00), Konárovice B - J. Lhota C (ne 14.9. 10:15), Radovesnice II – Bělušice, Týnec B - Býchory B, Ohaře - Žiželice (ne 14.9. 17:00).

IV. třída B

1. kolo: D. Chvatliny - Zásmuky B 1:3, Dobřichov - Cerhenice B 6:1, Libodřice B - Nebovidy B 8:2, Svojšice – Ratenice 0:4, Bečváry B – Lošany 1:4, Křečhoř – V. Lhota B 6:2.

2. kolo: Nebovidy B - Lošany (so 13.9. 17:00), Ratenice - Křečhoř (ne 14.9. 14:00), V. Lhota B - Bečváry B, Cerhenice B – Svojšice, Zásmuky B – Dobřichov, Libodřice B – D. Chvatliny (ne 14.9. 17:00).

IV. třída C

1. kolo: H. Kruty - Rostoklaty B 1:1 (PK 3:5), Tismice - Nučice B 1:3, V. Chvalovice - Kouřim B 3:2, Břežany II B - Plaňany B 5:1, Kšely – Chotutice 4:1.

2. kolo: Rostoklaty B - Plaňany B (so 13.9. 10:30), Kouřim B - Břežany II B, Chotutice – Tismice, Kšely – H. Kruty (so 13.9. 17:00), Nučice B – V. Chvalovice (ne 14.9. 17:00).

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Prostranství chrámu se nejspíš změníAutomobilka vypsala grantový program Městské autobusy čeká od příštího týdne několik změnSkanzen v Kouřimi zve na Mikuláše
Kalendář akcí: Prosinec
Po
 
19
Út
 
27
St
 
7
21
Čt
1
22
29
16
23
30
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Pronájmy (3 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (3 inzerátů)
Zvířata (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM