Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 29. srpna 2016 a svátek má Evelína.

První duel v poháru Kolíňáci lehce zvládli, v Děčíně drtivě zvítězili. Dalšího soupeře zatím neznají

Publikováno: 26.11.2014 v 10:00, Aktualizováno: 25.11.2014 v 9:00

Basketbalisté Kolína se poprvé předvedli v domácím poháru. Ve 3. kole vyhráli na půdě družstva BK Horejsek Děčín 108:45 (24:6, 26:8, 29:22, 29:9). Další kolo je na programu až v lednu 2015. Soupeře Kolínští zatím neznají.

Podle webu děčínského celku, jakéhosi béčka extraligového BK Děčín, hráči Kolína od začátku zápasu plnili roli jednoznačného favorita a jejich náskok postupně narůstal. První domácí body zaznamenal v polovině 4. Malý. V úvodním poločase ale hrál děčínský tým chvílemi až příliš bojácně, čehož zkušený soupeř využíval.

Po pauze se ale obraz hry proměnil a děčínští borci nasázeli za necelé 4 minuty třetího kvartálu 12 punktů! Vedení polabské družiny tedy zkraje 2. půle nenarůstalo tak raketovým tempem, ale ve 4. periodě Fielda a spol. podržela střelba zpoza perimetru, díky níž bodový rozdíl nakonec nabobtnal.

Body za Kolín: Field 35, Faifr 21, Harčár 13, Vocetka 12, Davis 11, Hammond 11, Sýkora 5.

Autor článku: Redakce KP

Na ústřední hřbitově v Kolíně znovu opraví střechu WCFestival Rockový Týnec se uskuteční v sobotu 27. srpna v přírodním areálu na OstrověAleš Pitzmos z Čáslavi, který pracuje v Kolíně, je multižánrovým autoremZáří v Kolíně je doslova nabité nejrůznějšími akcemi
Kalendář akcí: Srpen