Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 27. června 2016 a svátek má Ladislav.

Rockový Natruc: Pořiďte si už dnes jednu z malé série zvýhodněných vstupenek

Rockový Natruc: Pořiďte si už dnes jednu z malé série zvýhodněných vstupenek
 
Publikováno: 18.12.2014 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Kolínský festival Natruc uvolňuje před Vánoci první limitovanou várku zlevněných vstupenek. Osmnáctý ročník kultovní hudební přehlídky se uskuteční 1. srpna 2015. Jako již tradičně se stane dějištěm Kmochův ostrov.

"Po letošním vyprodaném ročníku se mohou návštěvníci v příštím roce těšit na další, tedy již čtvrtou stage. Zatím mohu prozradit, že nepůjde o scénu s čistě hudební dramaturgií," říká Aleš Bureš z pořadatelského týmu. I letos přicházejí pořadatelé festivalu s vánočním dárkem v podobě limitovaného počtu zvýhodněných vstupenek. Do předprodejní sítě Ticketstream.cz byly uvolněny tři stovky vstupenek za speciální vánoční cenu 250 korun.

Návštěvníci festivalu tedy mohou včasným nákupem ušetřit až 200 korun. Z prozatím odtajněných jmen se můžete těšit například na interprety jako Xindl X, Vypsaná fixa, UDG, Škwor, Visací zámek, Rybičky 48, Krucipüsk, Skyline, Atmo music, Voxel, Nebe, Pekař a další. Více se dozvíte na www.natruc.eu.

Autor článku: mp
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Nevšední mejdan v kolínské hospodě Na Rychtě. Někdejší pankáči si udělají večírek s kejtouČtyři kolínská zlata a páté místo v republice na atletickém gigantu dorostu a juniorů!Kolínská radnice zakoupí olejomalbu Jana Tichého. Jedná se o rozměrný obraz Na břehu řeky RýnaKladivářka Šafránková bojuje se světovou špičkou a zatím se jí daří držet nejlepších
Kalendář akcí: Červen
Po
 
6
13
20
27
Út
 
7
14
21
28
St
1
8
15
22
29
Čt
2
9
16
23
30
3
10
17
24
 
So
4
11
18
25
 
Ne
5
12
19
26
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (4 inzerátů)
Prodej (3 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Seznámení (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM